Nie było żadnego zamachu terrorystycznego w Nicei

Kim był kierowca ciężarówki, rzekomy zamachowiec z Nicei ? Jak podaje agencja AFP, powołując się na dane policji, zamachowiec został zidentyfikowany jako 31-letni Mohamed Lahouaiej-Bouhlel, mieszkaniec Nicei. Dalej możemy poczytać mnóstwo bzdur na jego temat. Cyt.

Zamachowiec był znany tutejszej policji, ale nie łączono go z zagrożeniami terrorystycznymi, nie figurował na listach wywiadu. Popełniał do tej pory tzw. drobne przestępstwa, dopuszczał się przemocy i kradzieży, wygrażał ludziom. Został zatrzymany w marcu 2016 roku za incydent na drodze spierał się z innym kierowcą, cisnął w niego drewnianą paletą. To jedyny raz, kiedy został skazany. Dostał sześć miesięcy w zawieszeniu, raz w tygodniu musiał się pokazywać na komendzie.

Czyli innymi słowy pisząc zawodowa sprzeczka która skończyła się skazaniem araba. Ale był znany Policji. Skoro nie figurował na listach wywiadu to i nie miał żadnych kontaktów ze światem terroru zatem zainteresowań patologicznych ale mógł być prowadzony w ramach mind control. https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra

Tylko judeo-satanistom mogło chodzić o wymyślenie takiej manipulacji na wielką skalę i oczywiście w kontekście przedłużenia stanu wyjątkowego trwającej we Francji wojny domowej od zeszłego roku. Istnieje również uzasadnione podejrzenie graniczące z pewnością że liczba ofiar była mniejsza natomiast rannych dobijali farmaceutykami specjalnie przeszkoleni do takich akcji agenci służb specjalnych na takiej samej zasadzie jak to było w przypadku łódzkich karetek śmierci. Na szczególną uwagę zasługuje fakt że na większości dokumentów widzimy li tylko policjantów natomiast brak jest wojska w związku z trwającym we Francji stanem wojennym. Niedaleko Nicei jest przecież potężna baza wojskowa w Fréjus.

Czyżby wszyscy żołnierze byli na defiladzie wraz z kanibalami w Paryżu z okazji 14 lipca ?  https://rafzen.wordpress.com/2016/07/14/14-lipca-to-swieto-narodowych-judeo-satanistow-francji/

Osoba podejrzana o ten incydent drogowy Lahouaiej-Bouhlel był żonaty, miał troje dzieci. Urodził się 3 stycznia 1985 r. w Tunisie. Od 2005 roku pracował jako kierowca czyli przeszło 11 lat. Natomiast podrzucony złom w postaci podobno broni i która była bezużyteczna to farca informacyjna przygotowana dla informacyjnych debili.

Nice III

Oglądając dużą ilość zdjęć po rzekomym „zamachu” należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Żadna opona nie była pęknięta co widać na zdjęciach. Zatem agenci strzelali aby zabić Tunezyjczyka, a nie aby pojmać szaleńca. To zasadniczy dowód w sprawie. Drugi aspekt to pusta ciężarówka co również widać na zdjęciach. Tak więc okoliczności sprawy są takie same jak w przypadku ataku na WTC we wrześniu 2001 roku.

NiceMamy wielki światowy zamach ale gdy przeanalizujemy postać i metodę jaką się posłużył czyli jazda jezdnią wielopasmową to dojdziemy do takich samych wniosków że zamachy najczęściej organizują politycy aby osiągnąć określone cele społeczne. Tak więc w przypadku wjazdu samochodem w przystanek z ludźmi każdy taki przypadek już teraz judeo-sataniści będą traktować jako akt terroru.

Nie było żadnego zamachu w Nicei był natomiast oszalały desperat który z rozpaczy trwającej wojny domowej we Francji, nagonki na arabów pod auspicjami demokracji talmudycznej lub po prostu z  powodów osobistych wjechał w tłum ludzi. Takie przypadki nie są żadnymi aktami terroru tylko zwykłymi zdarzeniami społecznymi jednak teraz każdy Arab we Francji będzie terrorystą i o taki scenariusz chodziło judeo-satanistom.

Aby nie być gołosłownym takie scenariusze akcji są trenowane w Polsce. http://dzisiajwgliwicach.pl/wydarzenia/wjechal-w-przystanek-pelen-ludzi-potem-gonil-ich-z-nozem/

A tutaj macie Państwo terrorystów z Polski których niezabijając Policja wypuszcza do domu. http://www.gp24.pl/pomorze/art/4443479,samochod-wjechal-w-przystanek-pelen-ludzi-szczegoly-wypadku,id,t.html