Panie Papież postaw Pan ten Krzyż, a nie tablice

Pope Francis arrives to visit Auschwitz's former Nazi death camp

Panie Papież postaw Pan ten Krzyż, a nie tablice ponieważ tablice to na psich cmentarzach stawiają. Pytanie zasadnicze które Obrońcy Krzyża nie tylko w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu zadają jest następujące: Gdzie jest Krzyż ?

Czy te 1000 lat kultury w Polsce judeo-sataniści chcą wymazać tak jak wymazali 10 700 lat historii Polski i Polaków, Słowian ? Wszystkie znaki wskazują na to, że taki jest zamysł Polin czyli wg. żydów « tu spoczniesz ».

Podczas II wojny światowej sami oczyścili teren ze swoich niepożądanych elementów, a teraz planują ostateczne rozwiązanie kwestii Polaków w Polsce poprzez wywołanie konfliktu nuklearnego. Tak oczyszczony teren zamierzają zasiedlić diasporą z polskimi paszportami, a ułatwić na im to Rzesza agentury Mossadu w liczbie ok. 70 tysięcy obecnych na terytorium Polski.

Wszyscy pamiętamy sławetnego Obrońcę Krzyża w Oświęcimiu b. posła Pana Świtonia i wszyscy pamiętamy żądanie potomka szatana (Ew. Św. Jana 8:44), który tymi słowy żądał usunięcia Krzyża z terenu obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu wybudowanego przecież dla Polaków, a nie dla żydów: »Panie Papież; zabierz Pan ten Krzyż ».

 

Problem identyfikacji kultury Chrześcijańskiej powrócił wraz z wizytą Bergoglio vel Franciszek w Polsce. Judeo-sataniści zawładnęli terenem obozu koncentracyjnego do tego stopnia że nawet męczennicy Kościoła nie mają prawa do Krzyża tylko do tablic co można zauważyć na zdjęciach przedstawiające miejsce śmieci Maksymiliana Kolbe. Jak wiemy Święty Kościoła Katolickiego Maksymilian Maria Kolbe to pierwszy Polski męczennik okresu II wojny światowej który dopiero w 1971 roku został beatyfikowany. Jemu również zabrano tożsamość kultury chrześcijańską.

Co to za wiara i władza, która ugina się przed szatanem skoro Jezus nie tylko go pogonił na cztery wiatry w Kafarnaum, Galilea ale pokazał że każdy może stawić opór kuszeniom samego ich bożka (Ew. Św. Mt 4: 1-11). To żadna władza ani wiara ale będą i tacy co zadeklarują, że władza i wiara jest taka na jaką sobie zasłużyliśmy co jest fałszem intelektualnym i wiadomo kto głosi takie brednie.

Pope Francis in Auschwitz