Uroczystości z okazji 6 rocznicy obrony Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

Ce diaporama nécessite JavaScript.

Uroczystości z okazji 6 rocznicy obrony Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbyły się zgodnie z zaplanowanym programem. Historię współczesnej krucjaty woli czyli wydarzeń które odbyły się 03 sierpnia 2010 przybliżył wszystkim zgromadzonym Pan Janusz Zieliński. Następnie głos zabrał ks. Stanisław Małkowski. Mówił o prawie do prawdy, a które to prawo zamieniono na słowa polityka i bezkarność.

Wszyscy zgromadzeni wyrazili nadzieję iż Krzyż na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie stać będzie wbrew ogółowi klasy politycznej w Polsce. Jej nieobecność na uroczystości jednoznacznie potwierdza to, że albo są debilami albo wykonują swe obowiązki w interesie osób trzecich i zatajonych podczas uroczystego ślubowania.

Zatem Polacy, Rodacy, Słowianie Komorowski walczył z Krzyżem przegrał z Narodem, natomiast Duda pali już tylko menorę więc wiadomo komu służy.

TOSHIBA CAMCORDER

ks. Stanisław Małkowski przemawia z okazji 6-ej rocznicy obrony siłą woli Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. 03 sierpnia 2016