Honorowa parada ludobójców Polaków z okazji 15 sierpnia.

Od kiedy honoruje się w Polsce ludobójców Polaków ? Nowe wydarzenie mające na celu skłócenie Polaków i wywołanie konfliktu nuklearnego na terytorium Polski w celu zmniejszenia populacji rdzennych mieszkańców którzy zamieszkują te tereny od 10 700 lat !

Przypomnę że Ukraina nie jest sojusznikiem militarnym w myśl prawa międzynarodowego, a podjęta w ulubionej przez judeo-satanistów dacie tj. 22 lipca Uchwała Sejmu jednoznacznie podkreśla charakter ludobójstwa dokonanego na Polakach.

Treść uchwały

Sejm – na mocy uchwały – ustanawia 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP. Sejm oddaje w niej hołd « wszystkim obywatelom II Rzeczypospolitej bestialsko pomordowanym przez ukraińskich nacjonalistów ».
W uchwale Sejm przypomina, że w lipcu 2016 roku przypada 73. rocznica apogeum zbrodni, które dokonały na ludności cywilnej oddziały Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA), a także dywizja SS Galizien oraz inne ukraińskie formacje współpracujące z Niemcami.

« W wyniku popełnionego w latach 1943-1945 ludobójstwa zamordowanych zostało ponad sto tysięcy obywateli II Rzeczypospolitej, głównie chłopów. Ich dokładna liczba do dziś nie jest znana, a wielu z nich wciąż nie doczekało się godnego pochówku i upamiętnienia » – czytamy w uchwale.

« Ofiary zbrodni popełnionych w latach 40. przez ukraińskich nacjonalistów do tej pory nie zostały w sposób należyty upamiętnione, a masowe mordy nie zostały nazwane – zgodnie z prawdą historyczną – mianem ludobójstwa » – brzmi przyjęta przez posłów uchwała.

Według oficjalnej informacji ministerstwa obrony narodowej, w defiladzie wojskowej 15 sierpnia z okazji Święta Wojska Najemnego w Polsce zwanego dla zafałszowania rzeczywistości Wojskiem Polskim na takiej samej zasadzie jak nazwano dwa zbrodnicze reżimy żydowskie z Rosji i Niemiec reżimami faszystowskimi oraz reżimem komunistycznym  weźmie udział pododdział wojsk ukraińskich.

Zatem w poniedziałek 15 sierpnia o godz. 12.00 okupanci Polski i mordercy Polaków będą maszerować ramię w ramię, natomiast przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego (obok Belwederu) odbędą się centralne uroczystości władz okupacyjnych czyli państwowe Święta Wojsk Najemnych oraz 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Defilada sił lądowych przejdzie Alejami Ujazdowskimi w Warszawie. W ramach zgrupowania, które przejdzie jako czternaste w kolejności, alejami przemaszeruje także pododdział wojsk ukraińskich. Ukraińcom będą towarzyszyć także żołnierze  z Estonii, Kanady, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalia, Rumunii, USA i Węgier. Przypomnę że to w większości byli sojusznicy niejakiego Hitlera.

Ministerstwo Obrony nie podało liczby homoseksualistów biorących udział w paradzie oraz czy poniosą Krzyż z okazji święta kościelnego Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

https://marucha.wordpress.com/2015/05/15/bohater-ukrainy-stepan-bandera-wieziennym-cwelem/

Duda w rączkę Kretacz