Duda – Wachter wspólnota doktrynalna.

My Documents101-001

Tak trudno dzisiaj odnaleźć prawdę i fałsz zatem postanowiłem zgłębić tajemnicę powołania Brygady galicyjskich ochotników spod znaku lwa syjonu. Powołanie do życia ludobójców Polaków spod w/w znaku zawdzięczamy niejakiemu Otto von Wachterowi, który poślubił żydówkę Bleckmann córkę magnata stali.

Nawiązując do tytułu zauważmy że Duda jak i Wachter pochodzili z tego samego środowiska prawniczego co rodzina Zollów. Więcej na ten temat możecie państwo przeczytać na stronie internetowej u Pana dr Zbigniewa Kękusia. Obydwaj realizują wielopokoleniową strategię mordowania Polaków via wojny lub powstania i tym samym realizując misję lwa Syjonu z terytorium Galicji.

Należy przypomnieć że SS Galizien z założenia miała galicyjski, nie zaś ukraiński charakter i jako symboliki nie wprowadzono ukraińskiego tryzuba oraz błękitno-żółtego sztandaru; zamiast tego symbolem był złoty lew symbol Syjonu z trzema złotymi koronami w niebieskim polu co oznaczało Królestwo Judy.

Zauważmy iż powołana dopiero w 1943 roku jednostka ludobójców Polaków została utworzona stricte do mordowania Polaków ponieważ w 1943 roku kwestia żydowska została zakończona w dużej mierze transportami kolejowymi do Rosji od samego początku wojny i zakończona po tym gdy dwa reżimy żydowskie z Niemiec i Rosji skoczyły sobie do gardeł w 1941 roku. W obozach koncentracyjnych natomiast mordowano w szczególności całe rodziny żydowskie w sytuacji gdy jeden z członków  rodziny przyjmował katolicyzm. Według prawa Mosaismu zapoczątkowanego przez samego Mojżesza należało wybić innowierców co też skutecznie uczyniono.

https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

Powołana ostatnio Brygada w skład której wchodzą oprócz ludobójców Polaków Litwini posiada swą siedzibę w Lublinie jak za czasów PKWN i oczywiście ma « pokojowy » charakter.

Bezkarny morderca Polaków Wachter był chroniony przez Watykan na takiej samej zasadzie jak obecnie Duda z tą różnicą że Hostię podrzucił Dudzie biskup polowy, a Duda w glorii ratowania Jezusa zaniósł Ją Nyczowi, natomiast Wachterowi i jego rodzinie zapewniono luksusowe warunki egzystencji dzięki duchowieństwu.

Polacy, Rodacy, Słowianie niech zauważą przyczynę skutkową wywołania konfliktu zbrojnego z Rosją w pochowaniu Kaltsteina vel Kalksteina vel Kaczyński na Wawelu w samym sercu Galicji oraz powołania Dudy z błogoławieństwem niejakiego Sorosza ich regionalnego ziomala i finansisty obalenia legalnego Prezydenta Ukrainy..

Otto von Wachter nad wife children 1949 Italy

Otto von Wachter ze swoją żoną żydówką oraz dziećmi we Włoszech 1949 roku

Em carta, Wächter afirma que nazistas entravam no Brasil sem passaporte

http://wpolityce.pl/polityka/279353-minister-macierewicz-o-polsko-litewsko-ukrainskiej-brygadzie-jest-ona-bardzo-jasnym-sygnalem-dla-wszystkich-ktorzy-chcieliby-naruszac-pokoj-w-europie-zdjecia