Prawda podstawą Naszej Polskiej Słowiańskiej cywilizacji

Nastała moda lub raczej forma trendu cywilizacyjnego związanego ze Słowianami. No cóż dla wielu jak i dla mnie od 2009 kiedy ujawniono wyniki badań genetycznych wielu zespołów naukowców to już nie jest moda czy trend. Stałem się fanatykiem prawdy i co za tym idzie mam pewne obowiązki wynikające właśnie z genetyki, a nie ducha. Mogę śmiało napisać że:

« Jestem Słowianinem – więc mam obowiązki Słowiańskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im większą zgłębiam prawdę o Nas. »

Przypomnę zasadnicze doktryny prawd Słowian. Według słowiańskiej mitologii Wedyjskiej czyli wiedzy = wedy, wszechświat składa się z trzech światów, które są wzajemnie ze sobą powiązane i połączone. Trzy światy to Jav, Nav i Prav.

JAV – jest fizycznym światem ludzi w którym żyjemy, ale w którym istnieje wiele poziomów rzeczywistości,.

NAV – duchowy świat, w którym żyją dusze naszych przodków i bogów w którym rządzi prawo Boskie.

PRAV – świat Bogów, również niewidoczny dla ludzi tworzących naturalne prawo na prawdzie.

Więcej tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2014/04/22/trzy-swiaty-jav-nav-i-prav/

Zatem uznając prawdę jako kwestię zasadniczą musimy zauważyć że prawda jest podstawą Naszej egzystencji czyli 10 700 lat. Pisałem już wielokrotnie że wszyscy podający inne daty kalendarzowe to pospolici oszuści lub komercyjni propagatorzy zła, a które Nam Słowianom jest obce.

Żądając prawdy w jakiekolwiek dziedzinie życia stajemy się dopiero prawdziwymi przeciwnikami judeo-satanistów, ponieważ ich świat to świat nie tylko bezkarnych morderstw na Nas Słowianach stworzonych przecież na wzór i podobieństwo samego Boga ale również to świat iluzji prawdy. Zazdrość oraz zuchwałość w obrażaniu Naszego wspólnego Ojca jest  tak ogromna, iż judeo-sataniści planują inwazję na Polskę, a którą zamieszkujemy od poczęcia czyli 10 700 lat.

Aby ich plany ujrzały światło dzienne w odbycie patrząc od dołu muszą wymordować Nas do takiej liczby abyśmy nie stanowili fizycznego dla nich zagrożenia i dlatego konflikt nuklearny z Rosją jest uzasadniony i wdrażany.  Sprowadzenie do Polski pospolitych bandytów z Jerozolimy zwanych Krzyżakami, ekskomuniki, rozbiory i wojny nic im nie dały, no może poza  obaleniem struktur rodzinnych i pozyskaniem Naszych bogactw naturalnych przez okupantów.

To My Polacy Słowianie jesteśmy ludem prawdziwie Bożym obecnie zwanym Chrześcijańskim. ponieważ to nie My Polacy przyjęliśmy Chrzest ale przyjęliśmy sektę do Naszej cywilizacji Bożej stąd wiele Naszych Świąt znalazło się kalendarzu obchodzonych uroczystości, a nie odwrotnie.

Dzisiaj planują zasiedlić Polskę sobie-podobnymi genetycznie mordercami abyśmy mieli trudności z ich rozpoznaniem i aby oddalić na inny front konfrontacje Polaków Słowian ze swymi mordercami czyli judeo-satanistami. W końcu ktoś musi aresztować morderców, ich popleczników oraz zleceniodawców ponieważ morderca o zdrowych zmysłach nigdy nie odda się sam prawdzie i tym samym osądowi. Pamiętajmy; bezkarny morderca będzie mordował, ponieważ z czasem uzna to za jedną z doktryn cywilizacyjnej co znajduje się chociażby uzasadnienie w mordowaniu ludzi via zdalnie kierowane obiekty tzw. drony.

Musimy pamiętać w tych trudnych chwilach o prawdzie ponieważ jest ona podstawą dobra, natomiast dobro jest podstawą szczęścia, a szczęście dopiero podstawą miłości.

Jeżeli ktoś przedstawia te wartości prawdy w odwrotnym kierunku wiedzcie, iż jest zwolennikiem ludobójstwa Słowian.

ręce boga-wiara-przyrodzona