Wyprawa motocyklowa z Korei Płd. do Polski

Linie lotnicze zmonopolizowały wielkie podróże po świecie. Dzisiaj podróżuje się z lotniska do hotelu, a z hotelu na lotniska itd. Praktycznie ten świat jest albo szary albo kolorowy w zależności od wpływów politycznych natomiast hotele różnią się tylko od siebie zasobnością środków finansowych klienta.

PIC_0260

Podróżnik z Korei w Warszawie

Te wpływy polityczne to taka ogólnikowa raczej nazwa. Powinienem napisać tam gdzie są w użyciu i docierają pieniądze bez pokrycia drukowane głównie w koloni izraelskiej w Ameryce Płn. i tam gdzie ukradziono bogactwo rdzennym mieszkańcom pozostawiając im szarość dnia codziennego. Korea to właśnie taki przykład gdzie stworzono dwa światy.

Ale są i takie regiony, że nie tylko rabowano lub rabuje się w dalszym ciągu bogactwa rdzennych mieszkańców i gdzie bezkarnie morduje się od dziesięcioleci najwyższe kasty społeczne aby zniewolić ludzi . Takim krajem jest m.in. Polska. Usunięto druty kolczaste z ogrodzeń największych obozów koncentracyjnych w historii ludzkości dla niepoznaki nazwanymi społecznością komunistów i pozostawiono masy ludzkie manipulowane via żydowskie środki przekazu. Polakom w Polsce pozostawiono getta ale z możliwością opuszczenia Polski. Zupełnie jak to było dla żydów gdy do Polski wkroczyły w 1939 roku reżimy żydowskie z Niemiec i Rosji. I teraz w 2016 roku już nie mamy w Polsce  jednej partii żydowskiej jak przed agresją reżimów tylko cały parlament żydowski pełniących obowiązki Polaków.

Co ciekawe to osobnik z tej właśnie przedwojennej partii żydowskiej rozdawał karty powołania do PKWN w Lublinie gdy pozostałe były zakazane. To powszechnie znany żydowski ukrainiec podający się za Polaka i oczywiście bezpartyjny niejaki Emil Sommerstein . Nie sprawdzałem czy redaktor naczelny Najwyższego Czasu niejaki Sommer to jego krewny ze skróconym nazwiskiem ale widać że ochoczo publikuje żydowskich dezinformatorów. https://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Sommerstein

Mając na uwadze ludobójstwo Polaków przez rzekomych aliantów w okresie 1939 – 1945 należy uznać go za kolaboranta morderców Polaków i tym samym obarczyć odpowiedzialnością za dokonane ludobójstwo na Narodzie Polskim tak samo jak uznać PKWN powstały w 1944 roku jako organizację kryminalną powołaną przez « aliantów » w ramach eksterminacji Polaków. Niezaprzeczalnym dowodem jest fakt że na swego szefa w późniejszym czasie ta organizacja kryminalna nosząca nazwę PKWN powołała niejakiego Bolesława Bieruta żonatego z żydówką, który bezpośrednio brał udział w mordzie rytualnym w Katyniu jako dowódca pociągów wiozących Polaków na śmierć. Oficjalnie nazywa się go politykiem i aby było śmieszniej Prezydentem Rzeczypospolitej gdy tymczasem właściwe nazewnictwo takiego osobnika powinno brzmieć: ludobójca Polaków.

Nie znajduje uzasadnienia fakt, że ktoś o tym nie wiedział zwłaszcza gdy razem wespół z Francją prowadzili Proces Norymberski trwający od 20 listopada 1945 aż do 14 kwietnia 1949 natomiast Bierut został Prezydentem w 1947 roku. Według oficjalnych stanowisk wielu krajów zakończenie działań wojennych nastąpiło 8 lub 9 maja 1945, tak więc zbrodnie ludobójstwa « aliantów » na Polakach ( Wielkiej Brytanii, USA i Rosji ) również podlegają jurysdykcji karnej i zadośćuczynienia, a nie nazywanie ludobójstwa Polaków zbrodniami wojennymi jak to sobie ustalili judeo-sataniści w Strasbourgu podczas marionetkowego procesu w sprawie Katynia. Do dnia dzisiejszego ci zboczeńcy cywilizacyjni nie wydali zwłok Polaków rodzinom pomordowanych natomiast duchowni w Polsce brali czynny udział w obrabowaniu zwłok ze złota co również należy uznać za współudział w ludobójstwie.

Jako młody człowiek wygnany z kraju i pozbawiony obywatelstwa posługujący się paszportem bezpaństwowca moje młodzieńcze podróże były raczej ograniczone. W tym miejscu muszę napisać, iż wielu Polaków w czasach mojej młodości nagle byli lub usilnie starali się być żydem albo niemcem z powodów oczywistych otrzymania dokumentów tożsamości zaświadczających że należy się do dewiantów pijących krew ludzką w ramach czynności religijnych albo posługuje się językiem niemieckim i tym samym należy się do społeczności która gardzi Słowianami mimo, iż są kundlami rasowymi..

Polecam więcej informacji na ten temat:

https://rafzen.wordpress.com/2012/06/30/obrzezanie-to-kanibalizm/

https://rafzen.wordpress.com/2011/10/07/niemieckie-kundle/

PIC_0261

Koreański podróżnik przybył do Warszawy via Chiny, Mongolię i Rosję na motocyklu.