W Wielkiej Brytanii judeo-sataniści zabijają gdy mówisz po polsku.

Policja aresztowała pięciu nieletnich chłopców, czterech 15-latków i jednego 16-latka, a później jeszcze jedną osobę. Polak Arkadiusz Jóźwik stracił życie gdy jadł pizzę i mówił po polsku. Wtedy młodzi judeo-sataniści zaatakowali Polaka gdy ten słabo mówił po angielsku.

« Obecnie jest prowadzone dochodzenie w sprawie morderstwa, a nasze działania szybko doprowadziły do aresztowania pięciu nastoletnich chłopców. Po tym ataku, człowiek  niestety stracił życie i namawiam każdego kto posiada informacje na ten temat aby skontaktował się z nami jak najszybciej « , powiedział starszy oficer śledczy, DI Al Pitcher, z dyrekcji kryminalnej w Kent i Essex.

Matka zamordowanego Polaka była w tym czasie u drugiego syna na wakacjach gdy dowiedziała się o śmierci syna. W wyniku doznanego szoku została hospitalizowana. Policja z Harlow w hrabstwie Essex, gdzie doszło do zbrodni oświadczyła – to było zabójstwo na tle rasowym. To jest oczywistym fałszem intelektualnym, ponieważ zatrzymani osobnicy byli przedstawicielami białej rasy.

W sobotę późnym wieczorem Polak z 43-letnim kolegą wybrali się na pizzę. Wzięli jedzenie na wynos, wyszli razem z lokalu. Na ulicy rozmawiali po polsku. 40 – letni Arkadiusz Jóźwik zmarł w szpitalu. Nie wiemy czy zmarł w wyniku pobicia czy na zasadzie łódzkich karetek śmierci aby podgrzać zgniłą atmosferę tzw. Brexitu. Jedno jest pewne judeo-sataniści chcą koniecznie zmniejszyć populację Polaków. Taka sytuacja to wynik władzy okupacyjnej w Polsce i prowadzonej polityki pod dyktando Izraela, Tusk, Kaczyńscy, Komorowski, Kopacz czy Duda są za tę politykę odpowiedzialni.

Polskę i Polaków kochało wiele narodów za Nasze poczucie wolności; teraz nas nienawidzą za służalczość wobec judeo-satanistów.

Arkadiusz Jóźwik

Arkadiusz Jóźwik brat zamordowanego Polaka.