Czy 01 września ktoś mówi o żydach ?

Jak mogłem się dzisiaj przekonać Polacy wciąż nie mają przyjaciół. Zrobiłem zdjęcia Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie i okazało się, że są tylko złożone wieńce z barwami biało-czerwonymi.

Desktop2

No cóż pewnie bratnie narody dla których Ustawa 1066 została powołana bezprawiem nie wiedzą, że to reżimy judeo-satanistów z Niemiec i Rosji napadły na Polskę i dzisiaj jest rocznica wybuchu II wojny światowej przeciwko Polakom, albo być może ambasadorowie nie wrócili jeszcze z urlopów ? Tak czy owak nie znalazłem żadnego wieńca złożonego w Warszawie nawet przez tych co tę wojnę wygrali. Czyli judeo-sataniści poważnie myślą, że już nie istniejemy.

Powrócę do tytułu ponieważ muszę napisać że 150 000 faszystów lub kto woli hitlerowców było żydami. Oprócz ogromnej ilości tych obrzezanych morderców Polaków pozostaje kwestia ich potomków i ich obecnej działalności. Ale o tym może innym razem.

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/

https://rafzen.wordpress.com/2015/03/27/manstein-glowny-strateg-hitlera-byl-rowniez-zydem/

https://rafzen.wordpress.com/2015/10/18/rekordzista-swiata-w-mordowaniu-ludzi/

Pozostaje jednak faktem że działalność zboczeńców takich jak Moczar czy Jaruzelski znajduje kontynuatorów w osobach kolejnych prezydentów i premierów, którzy każdego roku solidarnie piją na Wybrzeżu całą noc aby nad ranem uczestniczyć w uroczystościach. Jak powszechnie wiadomo 9 października 1966 r.  pomnik na Westerplatte odsłaniali Jaruzelski z Moczarem, natomiast centralne miejsce tego pomnika zdobią bitwy pod Lenino i Studziankami, z napisem „CHWAŁA WYZWOLICIELOM” i umieszczonymi na szczycie postaciami marynarza i żołnierza z uzbrojeniem judeo-satanisty z Rosji (pepesza).

Tak więc każdy Premier czy Prezydent po 1989 roku modli się pod pomnikiem oddającym cześć mordercom Polaków. A podobno wszyscy Premierzy i Prezydenci po 1989 roku to Polacy to dlaczego wszyscy składają kwiaty Naszym mordercom ?

 

President in Poland