Judeo-sataniści wypowiadają wojnę Polakom Słowianom

Dnia 09.09.2016 r. tj w piątek  w Kościele na Ślęży k/Wrocławia, odbędzie się ceremonia religijna wypowiedzenia wojny Polakom Słowianom z udziałem m.in. Uzurpatora w Polsce zwanym dla niepoznaki Prezydentem RP Andrzeja Dudy.

Pod pretekstem kolejnej ceremonii 1050 rocznicy Chrztu Polski  judeo-sataniści chcą mieć króla żydowskiego lub królową w Polsce. celem definitywnego zniewolenia Słowian w Polsce pod auspicjami Mosaismu.

https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

Posługiwanie się w tym przypadku osobą Jezusa którego będzie reprezentował kacyk żydowski na ziemi jest nikczemnie  i świadczy o głębokim dewiantyźmie społecznym w Polsce pod pozorem religijności.

Duda wpierw postaw Krzyż na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie to potwierdzisz, że 1000 lat w historii Słowian jest dla ciebie ważne, ponieważ dla nas Polaków 1000 lat NASZEJ historii na przestrzeni 10 700 lat jest istotne i dlatego ten okres będziemy znaczyć Krzyżem.

Za ten czyn w stosunku do Polaków w dniu 09 września 2016 niech cię piekło pochłonie, a sam yahwe codziennie niech bije cię po głowie rurką żeliwną twego teścia !

Wszyscy świadomi tych obrzędów Mosaismu przez judeo-satanistów niech modlą się do Naszego Boga Ojca Rod-a lub gdy nie wierzą w Niego mogą przeciwdziałać tego dnia i o tej godzinie uruchomiając energię życia aby zniszczyć energię śmierci.

W tym miejscu należy zadać sobie pytanie: gdzie są obrońcy Słowiańskości, gdzie jest niejaki Zagorski, NTV, gdzie Republika Ślężańska i inni ?
Gdzie w końcu jest opozycja do zakusów sekty zwanej kościołem katolickim wobec Świętej Góry Słowian, która była, jest i będzie na zawsze dla Nas Słowian ŚWIĘTA ?

Co z tolerancją religijną dla Polaków Słowian, którzy wierzą prawdzie w jedynego Boga Ojca od 10 700 lat , a nie w fałszywe kalendarzyki judeo-satanistów i ich bożków z piekła rodem ?

Prywatnie dodam; wypierdalaj stamtąd Duda i to w podskokach !

Do dziesięciu to w Polsce umiemy liczyć: 9-ty dzień; 9-ty miesiąc oraz 2016 czyli 2+0+1+6=9 Trzy dziewiątki – 999 lub kto woli trzy szóstki – 666 to są znaki judeo-satanistów !

duda-demokracja-talmudyczna-001