Najlepszy finansowo produkt eksportu z Polski

Zero inwestycji, ale działanie przynosi zysk ok. 2 mln. dolarów ze sprzedaży jednego dziecka. Władza wspiera sprzedaż dzieci z Polski na narządy m.in do Izraela via inne kraje. Tak !!! W chwili obecnej kradzione dzieci to najlepszy hit eksportowy dewiantów cywilizacyjnych. Zapytacie Państwo kradzione dzieci ?

A jak nazwać takie postępowanie władzy, która nawet nie jest w stanie wyprodukować dzieci ale ochoczo zabiera je rodzicom i sprzedaje na narządy nie dając nic ich rodzicom za ten produkt ?

Innymi słowy pisząc: gdy władza wszelaka w tym kościelna dostaje pieniądze za te ukradzione rodzicom dzieci to jest normalne ale gdy rodzice upomną się o środki finansowe za te ukradzione dzieci to władza wszelaka jest gotowa wysłać rodziców do więzienia lub zakładu psychiatrycznego.

Jednak najgorsze w tym diabelstwie jest to, że działająca sekta judeo-satanistów w Kościele bierze w tym procederze aktywny udział !!!

Tutaj proszę zobaczyć odpowiedź okupantów w Polsce ! To jest właśnie dialog społeczny w Sejmie. Terlecki już czas wyjaśnić Polakom dlaczego nie poleciałeś do Smoleńska !

sprzedaz-dzieci-w-polsce