Izrael atakuje Syrię

Holocaustum the Poles

Można rzec nareszcie judeo-sataniści odkryli karty i bezpośrednio zaatakowali niepodległe państwo. Po tym gdy Rosja i USA wspólnie bombardowały Syrię teraz przyszedł czas na Izrael.

Jestem pełen współczucia dla wszystkich Syryjczyków; Chrześcijan, Muzułmanów lub wyznawców innych religii nie uwzględniając jednak Mosaistów z powodu prowadzenia na ich terytorium diabelskiej wojny. Życzę wszystkim Syryjczykom niezwłocznego zakończenia wojny natomiast judeo-satanistom szybkiego powrotu do piekła.

syrian-forces-shot-down-an-israeli-jet

Jak poinformował Szef Departamentu Informacji naczelnego dowództwa syryjskiej armii generał Samir Sulejman poinformował agencję Sputnik, izraelskie samoloty o 1 w nocy zaatakowały pozycje syryjskiej armii w mieście Al-Kunajtira.

„Syryjska obrona przeciwlotnicza zareagowała i zestrzeliła myśliwiec F-16 na południowym zachodzie miasta Al-Kunajtira oraz izraelski dron nad Sa’sa’ (dzielnica Damaszku)” — oznajmił Sulejman.

Generał syryjskiej armii dodał, że izraelskie lotnictwo zaatakowało pozycje syryjskiej armii w ramach wsparcia dla uzbrojonych ugrupowań terrorystycznych, które poniosły znaczne straty w ostatnich walkach z syryjskimi siłami zbrojnymi na południowym zachodzie kraju.

„Izrael udziela wsparcia logistycznego i moralnego ugrupowaniom terrorystycznym, otwierając dla nich szpitale i izraelskie placówki medyczne po operacjach zbrojnych syryjskiej armii przeciwko terrorystom w Al-Kunajtira. Terroryści ciągle otrzymują wsparcie od izraelskich sił zbrojnych w postaci ognia artyleryjskiego i ataków z powietrza na pozycje naszej armii” — dodał Suleiman.
==

http://pl.sputniknews.com/swiat/20160913/3866002/syria-zestrzelenie-izraelskiego-samolotu.html