Wspólnota dewiantów ustala przebieg zgromadzeń.

Przeszło pięć lat temu opisywałem strategię judeo-satanistów tutaj:

https://rafzen.wordpress.com/2011/08/18/cywilizacja-apartheidu-w-polsce/

Dzisiaj mam ogromny zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy dokument potwierdzający w całości tezy zawarte w tej starej już ale jakże aktualnej publikacji. Sprawa dotyczy wspólnego obchodzenia tzw. miesięcznicy smoleńskiej przez ugrupowania polityczne tej samej paczki dewiantów żerujących na naiwności i uczciwości wielu Polaków.

Zwyczajowo od kilku lat było tak, że każdego 10-ego miesiąca odprawiana jest Msza w Kościele Seminaryjnym tuż obok pałacu uzurpatorów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Po zakończonej Mszy Jarosław Kaczyński otrzymuje wieniec /nigdy nie był on poświęcony w Kościele/, który składa przed pałacem dopiero od 10 lipca 2010 roku, ponieważ Sasin, Duda i inni dostali 07 lipca 2010 wypowiedzenie z pracy. Jak wiemy dosłownie w niespełna trzy tygodnie od tego wydarzenia kard. Nycz wysyła ks. Markowskiego obecnie biskupa aby znajdujący się tam Krzyż odebrać Polakom. Próba kradzieży Krzyża Polakom w dniu 03 sierpnia 2010 roku nie powiodła się ośmieszając tym samym cały episkopat w Polsce.

To tyle przypomnienia faktów i teraz skupię się na dniu 10 września 2016 roku kiedy to judeo-sataniści zapragnęli jako wspólnota uroczystego obchodzenia miesięcznicy. No tak ale jedni są za, natomiast drudzy są przeciw jak to bywa statutowo u dewiantów mimo, że na jednym wózku jadą. Aby sprawy miały się jak należy poproszono Solidarnych 2010 aby odstąpili miejsce pod Kordegardą dla KOD-u. KOD rozwinął swoje sztandary zatem pod Kordegardą na których reklamowano Andrzeja Dudę pod pretekstem że jest ich rzekomym wrogiem i wcale im nie przeszkadza to, że sędzia orzekający w swojej sprawie to pospolity kryminalista. Kryminaliści też mogą bronić demokracji Talmudycznej, a tym bardziej gdy są obrzezani to korzystają ze specjalnych praw Talmudu jako wyższa rasa.

Całkiem przypadkowo usłyszałem, że były wspólne ustalenia w dniu 09 września 2016 roku co do przebiegu uroczystości w dniu 10 września 2016 roku. Ogarnęło mnie ogromne zdziwienie ponieważ nigdy bym nie podejrzewał że dwa zwalczające się ugrupowania dewiantów organizują wspólnotową manifkę. Oto co nagrałem w sprawie ustaleń w dniu 09 września 2010 roku dot. wspólnej uroczystości PiS-u i KOD-u.

 

Myślałem że mam jedyne nagranie dot. założeń programowych w oszukiwaniu Polaków gdy pojawił się niejaki Cezary Jurkiewicz, który z racji udzielonych mu pełnomocnictw podziękował KOD-owi za współpracę. Jurkiewicz to niedoszły ksiądz i z tego powodu posiada liczne obowiązki. Poza pracą w radzie miasta prowadzi wawerski klub « Gazety Polskiej », fundację wspierającą Polaków na Wschodzie, kieruje też Domem Pielgrzyma « Amicus » przy kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu. Jego idolem jest Benito Mussolini twórca bojówek partyjnych i on też kieruje takimi z ramienia PiS-u. Oto nagranie dot. tego zdarzenia:

Podsumowując całą tę szopkę to nagrania te są zasadniczymi dowodami strategi dewiantów jestem za, a nawet przeciw, oczywiście oprócz wielu innych takich dowodów jak np. wojny prowadzone w interesie Izraela czy też Ustawa 1066 lub chociażby zakaz wstępu na teren okalający Sejm, który Kopacz szczelnie ogrodziła natomiast Kuchciński w sierpniu 2016 roku zabronił wstępu Polakom na teren, który był powszechnie dostępny. Jako kontynuator wieloletniej i stałej strategii anty Polskiej; życzliwy banderowiec tą decyzją de facto wspiera Kopacz.

Należy również zauważyć, że liczne organizacje Polaków, a uczestniczące chociażby w pogrzebie mjr. Zygmunta Szendzielarza nie są obecne podczas tych uroczystości miesięcznic. To dobrze świadczy o Polakach. Co prawda Diasporowy Ruch Narodowy dla których Izrael jest godny podziwu jak zadeklarował w mediach ich kandydat na uzurpatora Marian Kowalski też nie bierze udziału w tych uroczystościach ale oni mają misję wspierać króla żydów, którego pełnomocnikiem ma być Naczelnik Tel Awiwu, Rabin Israel Meir Lau. Zabronili również krytyki banderowców /Kukiza/za co Kowalski dostał kopa w pośladki od swej władzy zwierzchniej. Tak więc czekają w odwodzie na swoją kolejkę, a 11 listopada znowu zobaczymy ich w akcji.

Ce diaporama nécessite JavaScript.