Wczoraj Duda milczał dzisiaj Macierewicz bezczelnie kłamie

Wczoraj Andrzej Duda milczał natomiast dzisiaj w Łomiankach Antoni Macierewicz bezczelnie kłamie, a sekta kościelnych judeo-satanistów udaje głuchoniemych gdy politycy niejakiego Sorosza wciągają Polskę w wojnę z Rosją w interesie morderców Polaków.

Oprócz standardowych już kłamstw nazywających reżimy judeo-satanistów z Niemiec i Rosji hitlerowcami oraz sowietami Antoni Macierewicz fałszywie nakreślił sytuację na Ukrainie twierdząc, że Polska nie może stać obojętnie gdy w Europie zbrojnie okupuje się terytoria niepodległych państw nawiązując do sytuacji w 1939 roku, obarczając Rosję zbrojną agresją Ukrainy co jest wierutnym kłamstwem.

Mieszkańcy Ukrainy nie chcieli wejścia do kryminalnej Unii Europejskiej zob. Petycja 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego wiedząc, m.in. iż Polacy Słowianie są przedmiotem apartheidu w Unii Europejskiej dotyczy to nie tylko Wspólnej Polityki Rolnej ale również rozwoju rodzimego przemysłu, a sprawa stoczni jest najlepszym dowodem.

Dlaczego Minister Macierewicz nie upomina się o rdzenne terytoria Polski należne Polsce i Polakom z racji Traktatu Wersalskiego oraz Traktatu Poczdamskiego pozostaje tajemnicą jedynie dla meneli pijących jabole w stylu Tusk. Obecnie z racji dużych możliwości finansowych pozyskanych m.in. z Amber Gold rodzina pije lepsze trunki.

Wystarczy aby Polacy nie przychodzili na spotkania propagandy wojennej w wykonaniu ludobójców Polaków, a spłyną oni do klozetu cywilizacji tak jak spłynął laureat Nagrody Nobla niejaki Wałęsa. Niech judeo-sataniści masturbują się wojną w swoim gronie lub w gronie sekty która opanowała Kościół.

Już wiemy z całą pewnością że okupant będzie lobbował interesy terytorialne morderców Polaków w tym przypadku banderowców i judeo-satanistów, natomiast będzie milczał gdy sprawa będzie dotyczyła spraw Polski i Polaków na wschodzie. Kompromitacja Unii Europejskiej jako dezintegratora tożsamości Narodowej w Europie została zatrzymana na chwilę wyjściem Wielkiej Brytanii z tego diabelskiego paktu. Pakt NATO okazał się ramieniem zbrojnym Izraela. Takich struktur prawnych nikt Polakom nie proponował ! Ci którzy wprowadzali Polskę i Polaków do tego diabelskiego imperium proponują Nam teraz wojnę. Polacy mówią zdecydowane nie dla wojny !

pic_0667