Planowa eksterminacja Polaków

Sąd w Łodzi zdecydował o odebraniu samotnemu ojcu sześciorga dzieci z powodu zbyt małego mieszkania. Z powodu biedy już nie realizują zamówień na Polskie dzieci przeznaczone na organy m.in. do Izraela ale znajdują inne formy eksterminacji rodzin Polaków w Polsce.

Pozytywna opinia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej to za mało aby wstrzymać decyzję sądu gdy samotnemu ojcu chciano odebrać sześcioro dzieci. Dzieci jak zwykle w takich zamówieniach na organy trafić miały do domu dziecka.

Ojciec samotnie wychowuje czterech chłopców i dwie dziewczynki. Wszyscy, wraz z babcią, mieszkają w dwudziestometrowym lokalu socjalnym.

Dlaczego zatem nie karać urzędników za przydział zbyt małego lokalu socjalnego ?  Jak wiemy 24 marca Uzurpator Andrzej Duda podpisał ustawę wprowadzającą zakaz odbierania dzieci rodzicom wyłącznie ze względu na biedę.

No tak obietnica została spełniona, a dzieci jak zabierali tak i zabierają z przeznaczeniem na eksport do Izraela. Czyli jestem za, a nawet przeciw to doktryna judeo-satanistów w Polsce okupowanej przez nich. Kilka lat temu niechcący ujawnił ją niejaki TW Bolek.

Wczoraj odbierali dzieci ze względu na biedę, dzisiaj rabują dzieci ze względu warunki mieszkaniowe, jutro zabiorą Wam dzieci tylko dlatego, że jesteś Polakiem i wyssałeś antysemityzm z mlekiem matki.

 

niewola-dzieci-w-polsce