Każdy żyd w Polsce zarabia nie mniej niż 6917,23 zł

apartheid-w-polsce

Co za dziwny kraj ta Polska, która dla wielu ufających jest państwem kontrastów natomiast dla Polaków znających realia polityczne od 1939 roku Polska to typowa Generalna Gubernia z walutą indeksowaną w stosunku 1:1 do szekla izraelskiego, gdzie nie tylko dyskryminuje się rolników ale nierówno opłaca się pracowników reprezentujących społeczeństwo mniejszościowe w stosunku do rdzennych mieszkańców.

No tak ale jak jak ukryć prawdziwy apartheid w Europie i Unii Europejskiej ?

Żydzi zarabiają miesięcznie co najmniej 6917,23 zł brutto dane z zeszłego roku. Jak wiemy emerytury nie są wliczane do średniej zarobków, bo jest to świadczenie socjalne, a nie zarobek, tak jak nie jest nim także zasiłek dla bezrobotnego. Natomiast średnia krajowa jest ustalana przez GUS i tak np: Polacy narodowości Polskiej zarabiają miesięcznie ok. 1718 złotych brutto i dlatego m.in. średnia krajowa wynosiła w 2015 aż 4164 zł brutto mimo, że Polacy mają tak niskie pensje w dodatku realizowane są one na nic nieznaczących umowach.

Co miesiąc Główny Urząd Statystyczny podaje wysokość średniej pensji w naszym kraju aby wmówić Polakom, iż to dyrektorzy i prezesi spółek zarabiają bajońskie kwoty składające się na średnią krajową, a które to wynagrodzenie w sierpniu 2016 roku wyniosło 4212,56 zł gdy tymczasem prawda jest skrzętnie skrywana na potrzeby okupanta w Polsce.

Otóż aby ukryć prawdziwe dane najemnicy z GUS-u i oczywiście za pieniądze podatników czyli cudzesy siedzą i liczą tak aby Gubernator czytaj Premier otrzymała dane które  potrzebuje do swoich « kalkulacji » czyli stawek ZUS-u dla przedsiębiorców, podstaw składek itp. biurokratycznych machinacji.

Innymi słowy pisząc Gubernator wzywa w tym przypadku prezesa GUS-u i pyta ile jest dwa razy dwa ? Jak to zwykle w kręgach judeo-satanistów bywa na pytanie odpowiada się pytaniem i prezes schylając głowę odpowiadając pyta się ? A ile by Pan/i Premier sobie życzyła ? Po czym Gubernator odpowiada właśnie otrzymałam depeszę z Tel Awiwu proszę się z nią zapoznać szybko ponieważ ulegnie samozniszczeniu. I tak w większości przypadków jest realizowana Polityka okupantów w Naszej Ukochanej Ojczyźnie.

Jak wiemy wszystkie oficjalne dane mają Urzędy Skarbowe z pitach.. W wolnej Polsce należałoby wziąć sumę z pit-ów na dany Urząd Skarbowy i podzielić przez liczbę deklaracji co zresztą i tak każdy Urząd czyni innymi słowy posiadamy dane szybko i normalnie. Jednak w okupowanej Polsce musi być Urząd, który realizuje cel władzy i inny od normalności. Później taki potomek ludobójców Polaków niejaki Tusk może śmiało szydzić z Polski, iż Polska to nienormalność. Jedyny problem w tym że ten zboczeniec cywilizacyjny zrealizował tę nienormalność Nam, Polakom narodowości Polskiej dla wrogiej i zboczonej władzy dewiantów usytuowanej poza granicami kraju.

Ten przykład pokazuje, iż celowo bo Ustawowo i Traktatowo, czyni się zamęt aby ukryć bandycki apartheid w Polsce !!!

President in Poland