Janda czy Kijowski jest właścicielem macicy ?

 

Marmurowa Dama jest kobietą z krwi i macicy natomiast Ruś Kijowska jest jedynie dawcą nasienia więc powinien zająć się raczej Ustawą o nasiennictwie aniżeli zajmować się nawracaniem Kobiet na judeo-satanizm czyli zabijaniem ludzi w imię „aby mnie było dobrze”.

No tak rekonstrukcja Rządu pociągnęła za sobą Ustawę dot. zabijania ludzi ale w sposób cywilizowany przez wykwalifikowanych lekarzy morderców więc jedyna i słuszna opozycja, kontynuatorka sławnej partii świńskiego ryja zwołuje swe baby aby podpuściły kobiety do orgazmowania się w imię jakiejś tam doktryny pt: macica jest moją własnością.

Zatem czy prawica czy lewica ważna jest macica ale gdy przyjrzymy się problemowi z innej perspektywy to za aborcją gardłują ci co się narodzili i nie dotknęła ich wewnętrzna śmiertelna szarpanina z opcją wyrywania na żywo głowy , ręki lub całego tułowia. Co jest najbardziej interesujące w tej sprawie jest to że mordercy dzieci są zagorzałymi przeciwnikami kary śmierci ! I tutaj dochodzimy do sedna sprawy z pytaniem: czy schizofrenia jest dziedzina ?

Wygląda na to że tak, ponieważ judeo-satanistyczni przybysze z Rosji żydowskiej musieli spełniać podstawowe kryteria weryfikowane przez NKWD symptomów z grupy psychoz endogennych, czyli stanów charakteryzujących się zmienionym chorobowo, nieadekwatnym postrzeganiem, przeżywaniem, odbiorem i oceną rzeczywistości. Osoby będące w opisanym stanie psychozy posiadają poważnie upośledzoną umiejętność krytycznej, realistycznej oceny własnej osoby, otoczenia i relacji z innymi.

I tacy osobnicy byli potrzebni Stalinowi aby zniszczyć Polskę i Polaków. Najbardziej jaskrawym przykładem jest Pan Bogdan Goczyński, który starannie określił władzę psychopatów nad Polakami w wymiarze sprawiedliwości. I tutaj zaczynamy od początku; kogo broni KOD ? Pospolitych psychopatów wydających wyroki w swoich sprawach.

Zatem środowiska przybyłe w ramach najazdu na Polskę po 1945 roku to środowiska cechujące się brakiem umiejętności krytycznej i realistycznej oceny własnej osoby oraz otoczenia za to mają wpojone od dziecka ideologię Furrera pod groźbą złożenia ich w ofierze lub jak kto woli doktrynę jedynego człowieka, który dzięki niej mógł zapewnić swoim genom tak ogromny sukces, a był nim twórca imperium mongolskiego – Czyngis-chan.

Idol nie tylko dla Rusi Kijowskiej, asystenta kobiet, który poszedł w jego ślady prokreacyjne na terytorium Polski ale okazał się osobą silnie trzymającym za spódnice w przeciwieństwie do znanego mongoła. Natomiast Marmurowa Dama rości sobie prawa autorskie do macicy pozostając w otwartym konflikcie komercyjnym z Kijowskim. A może by tak Kijowski z Jandą umówili się na spotkanie prokreacyjne ponieważ Naród czeka na owoce, a tutaj tylko mleko z gipsem i zeschła macica na dają dobrych rokowań prokreacyjnych mimo zachęty wsparcia dekadenckich środowisk.

Ja jestem za tym aby ideolodzy in vitro w końcu ujawnili się również pokazując Kijowskiemu jak publicznie powinno się masturbować celem oddania nasienia w końcu to jego własność za którą płaci, a Janda rozkładając nogi pokazałaby światu, iż jest spółdzielczą centralą nasienną wszystkich patologii. 

Czekamy na prawdziwy publiczny ogólnoświatowy spektakl w Warszawie, ponieważ krzyczeć każdy może ! Sponsor jest majętny więc spektakl nie napotka na trudności realizacyjne. Bill Gates i cała diaspora zapewnią kontynuację dzieła dr. Mengele. Przypomnę, że  Eugenika opiera się na idei, że narody lub rasy określone jako gorsze przez Talmud, a nawet biedne podklasy, powinno się stopniowo mordować metodą nazywaną przez zwolenników ‚ kontrolą populacji. Judeo-satanistyczna « elita » i europejskie rodziny takie jak Rockefellerowie, razem z ich dynastycznymi podwładnymi jak Bill Gates nadal trwają przy swojej obsesji o przeludnieniu i dlatego zabijanie dzieci jest w interesie takich dewiantów.

kolaze11