Uwaga na protest w dniu 15 października 2016

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Miasteczko namiotowe rolników powstało w proteście przeciwko polityce rolnej. Nowa władza pragnie rolników dobić Umowami międzynarodowymi.

Podobno kilka tysięcy osób ma wziąć udział w demonstracji 15 października w godz. 13.00–16.00 przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ul. Wspólnej 30 w Warszawie przeciwko umowie CETA i TTIP. Wydawało mnie się że protest słuszny i już chciałem go wspierać gdy z ostrożności sprawdziłem wiodącą organizację w tym proteście Akcję Demokrację.

Ku mojemu zdziwieniu w większości to osoby tam działające są reprezentantami obcych środowisk narodowych lub wręcz działającymi w instytucjach obecnych okupantów Polski.

Po wydarzeniach związanych z KOD-em i ujawnieniu okrutnej prawdy dla wielu naiwnych o tym że KOD został stworzony w ramach porozumień między PO i PiS-em aby czasami Polacy nie mogli się zorganizować, protest pod Ministerstwem Rolnictwa to kolejny gescheft judeo-satanistów w myśl doktryny: jestem za , a nawet przeciw.

Projekt w/w Umów powstał z inicjatywy Wielkiej Brytanii i wspierany od samego początku przez Francję z uwagi na powiązania historyczne z francuskojęzyczną częścią Kanady, natomiast dla brytyjczyków umowa ta jest ważna z uwagi na to, że Kanada jest monarchią konstytucyjną gdzie Królowa Elżbieta II jest reprezentowana przez Gubernatora Generalnego w osobie Davida Lloyda Johnstona. Z powyższych i uzasadnionych powodów prawno-historycznych powstał projekt umowy z Unią Europejską.

No tak ale co ma wspólnego Polska z zaszłościami kolonialnymi Anglii i Francji ? Nic !

Zatem dla Polski to żaden interes, a wręcz przeciwnie poważne straty natury rozwoju rodzimego rynku gdzie jak wiemy Polska jest już przedmiotem apartheidu w Unii Europejskiej w sektorze rolnym, a sprawcy tej kryminalnej umowy opływają w luksusach i zaszczytach zamiast odbywać kary więzienia. Jak wiemy apartheid jest przestępstwem kryminalnym ściganym na całym świecie jednak to określenie nigdy nie padło więc Wspólna Polityka Rolna jest zjawiskiem normalnym dla wielu zjadaczy chleba powszedniego.

Wielka Brytania zdecydowała się opuścić Unię Europejską, natomiast we Francji mamy juntę wojenną z judeo-satanistą na jej czele. Dla Polski więc ta umowa powinna być śmieciem administracyjnym, a tak nie jest ponieważ okupanci podpisali ją aby zniszczyć Polaków w sektorze rolnym i taki jest cel judeo-satanistów. I tutaj pojawiają się służalcze organizacje które mają za cel wmówić Polakom, iż jak będą protestować to z pewnością władza ustąpi i zmieni przecinek na kropkę w Ustawie.

Organizatorzy nie są przeciwnikami samej Umowy, a więc działają w interesie obcych państw w tym przypadku Wielkiej Brytanii i Francji gdzie Polacy są mordowani na ulicach tylko dlatego że są Polakami, natomiast jak wspomniałem wyżej we Francji bezterminowo władzę sprawuje junta wojenna. Aby nie być gołosłownym przytoczę fragment pisma skierowanego do władz okupacyjnych w Polsce. Wynika z niego że należy zmienić tylko treść postanowień umownych aby wszytko odbyło się w myśl zasady jestem za, a nawet przeciw.

Apelujemy do polskiego rządu o dążenie do całkowitego i jednoznacznego wyłączenia z umów TTIP i CETA wszystkich kwestii, które mają negatywny wpływ na tradycyjne rolnictwo rodzinne i rolnictwo ekologiczne, a także wysoką jakość i bezpieczeństwo polskiej żywności…

 Kampania jest wspólną inicjatywą Akcji Demokracji, Forum Rolnictwa Ekologicznego, Instytutu Globalnej Odpowiedzialności (IGO), Instytutu Spraw Obywatelskich (INSPRO), Stowarzyszenia Ekoland i Związku Zawodowego Rolników Ekologicznych im. Świętego Franciszka z Asyżu.