Ściana Płaczu największe oszustwo religijne czyli gdzie żydzi kopulują publicznie

ŚCIANA PŁACZU

Wszystkie wysoko postawione JUDEOSATANISTYCZNE MĘTY TEGO ŚWIATA udają się pod rzekomą Ścianę Płaczu, zwaną też Zachodnią Ścianą, lub Kotel, aby tam publicznie, na oczach wszystkich pokopulować sobie z Szechiną.

Powodem dla którego “żydzi” „kiwają się”, a w rzeczywistości kopulują pod Ścianą Płaczu był rabin Isaac ben Solomon Luria Aszkenazy, aka Ha’ARI, który przekonał swoich satanistycznych współwyznawców, że właśnie to miejsce, które chrześcijanie za jego czasów używali jako wysypisko śmieci, było miejscem gdzie znajdowała się kiedyś Świątynia Solomona. Rabin Luria uważał, że chrześcijanie będąc wrogami „żydów” urządzili tam wysypisko śmieci po to, aby zbezcześcić to „święte” dla żydów miejsce.

Rabin Luria powiedział także swoim współwyznawcom, że ze Ściany Płaczu emanuje Szechina, czyli żeńską stroną ich Boga i że obowiązkiem żydów jest złączyć żeńską Szechinę z jej męską częścią poprzez kopulację.

Kiwanie się, czyli szukling lub szokeling w języku jidysz, jest satanistycznym rytuałem wymyślonym przez „żydowskich” okultystów podczas ich pobytu w Babilonie.

W czasie „żydowskiej modlitwy” („kiwki”), żydzi kopulują z Szechiną by osiągnąć erotyczną jedność z Ein Sof – kabalistyczną męską emanacją ich Boga.

Problem tylko w tym, że całe to judeosatanistyczne kopulowanie odbywa się nie tam, gdzie powinno. Istnieją absolutne dowody na to, że obecne miejsce żydowskiej Ściany Płaczu w Jerozolimie nie jest żadną częścią Świątyni Salomona, tylko Zachodnią Ścianą rzymskiej fortecy zwanej Fort Antonia. Fakt ten potwierdzili również izraelscy archeolodzy.

Tyle spermy na nic.

Spośród znanych i bliskich nam judeosatanistycznych kopulantów wymienić należy Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka I. Szechinojebcami byli także Lech Kaczyński i Donald Tusk.

https://rafzen.wordpress.com/2016/10/22/gawronski-war-information-6/

 

my-documents103

Snake Pliskin