Dzień Zaduszny to dzień Naszych zmarłych przodków

Dzień dzisiejszy to szczególny obowiązek każdego Polaka pamiętać o zmarłych Polakach. Najczęściej mordowanych skrycie lub w obrządku judeo-satanistycznym jak to było np: w Katyniu.

Dzisiaj byłem na cmentarzu na Służewie obok Kościoła Św. Katarzyny w Warszawie aby wspomnieć tych wszystkich zamordowanych Polaków po rzekomo zakończonej wojnie przez żydowskich okupantów.

Nie wstydźmy się Naszej Polskiej Słowiańskiej przeszłości w końcu to Kościół Nas Polaków zdradził, a nie my odstąpiliśmy od Kościoła. Na zawsze pozostaniemy dziećmi Boga Roda w końcu dziedzictwo wspólnego przodka sprzed przeszło 10 700 lat zobowiązuje w kontekście wszelakiej maści oszustów nie tylko kalendarzowych.

Nie potrzebujemy wcale w Polsce judeo-satanistów odzianych w szlachetne sukna Hugo BoSSa, którzy knują jak zmniejszyć populację Polaków w Polsce. Wielu jest oszustów w Polsce przybyłych na lewych dokumentach po rzekomo zakończonej II żydowskiej wojnie światowej i dlatego badania genetyczne dla władzy okupacyjnej są nie tyle konieczne co muszą być obowiązkowe.

Program ludobójstwa Polaków w Polsce zakłada zniszczenie dzieci metodami wszczepiania trucizn za pieniądze podatników. I taki zbrodniarz cywilizacyjny o ładnie brzmiącym imieniu i nazwisku wdrożył plan okaleczania dzieci w Polsce. 31 października Konstanty Radziwił minister wyniszczenia zwany fałszywie ministrem zdrowia Rządu Okupacyjnego podpisał rozporządzenie, które wprowadza obowiązkowe szczepienia o charakterze ludobójczym tzn. szczepienia przeciwko pneumokokom. Od 1 stycznia 2017 r. wszystkie dzieci będą obowiązkowo szczepione przeciwko pneumokokom, a koszty szczepień pokryją oczywiście Polacy via Rząd Okupacyjny w Polsce. Przypomina to zasadę rozstrzeliwania gdzie za amunicję musi płacić rodzina, a ciało i tak nie zostanie jej wydane ponieważ sprzedano je na narządy do Izraela.

 W ustawie budżetowej na 2016 r. na Program Szczepień Ochronnych zabezpieczono:

  • 86 062 000 zł – w części budżetowej, którą dysponuje minister zdrowia;
  • 53 958 000 zł – w rezerwie celowej poz. 44 (o tę kwotę zwiększono plan finansowy ministra zdrowia).

Łącznie jest to 140 020 000 zł. Ponadto w październiku br. zwiększono środki, którymi dysponuje minister zdrowia o:

  • 38 755 000 zł – są przeznaczone na zakup szczepionek do wykonania do końca 2016 r. (m.in. w związku z wzrostem cen szczepionek);
  • 42 285 000 zł – są przeznaczone na odbudowanie zapasu magazynowego, tzw. Bezpiecznego Stanu Magazynowego (BMS). Poprzednie rządy wykorzystały go na zakup szczepionek zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Minister zdrowia – mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie dzieci – zdecydował, że BSM zostanie odbudowany.

Również w październiku zwiększono plan finansowy ministra zdrowia / właść. nazwa minister wyniszczenia Polaków/ na bieżący rok o 160 000 000 zł. Ta kwota jest przeznaczona na zakup szczepionek do przeprowadzenia szczepień ochronnych dla wszystkich dzieci – zgodnie z kalendarzem szczepień.

Czyli miliony wydane dla koncernów farmaceutycznych z nawiązką pokrywają znikome koszty leczenia, a raczej uśmiercania dzieci podobno w najlepszych warunkach. Polityka absurdu za cudzesy. Na inwazyjne choroby pneumokokowe w Polsce prawdopodobnie choruje rocznie 1 na 2200–5200 dzieci do 2. roku życia w tym ok. 130–320 ciężkich zachorowań rocznie. Zgodnie z podawaną statystyką w przedziale wiekowym 0-5 lat aż 17 osób na sto tysięcy dzieci. Ilość urodzeń w Polsce to jakieś 360-370 tyś łatwo więc wyliczyć ile dzieci rocznie choruje będzie ich 40. Porównując to z przyczynami zgonów GUS bądź statystykami innych chorób, to wręcz śmieszna liczba. Dane UNICEF : Najczęstsze przyczyny śmierci wśród małych dzieci i noworodków to: zapalenie płuc (17 proc. przypadków śmiertelnych), komplikacje po przedwczesnym porodzie (15 proc.), komplikacje podczas porodu (10 proc.), biegunka (9 proc.)……… Do blisko połowy zgonów przyczynia się według UNICEF niedożywienie. Tak pneumokoki to straszna plaga dla Polaków !

A może by tak zacząć od komisyjnego szczepienia na wszystkie choroby personelu medycznego  i jako pierwszych zaszczepić lekarzy ? Uzasadnienie: Nosiciele w tym osoby dorosłe mogą stanowić źródło zakażenia dla innych osób. Następnie zacząć dezynfekcję od ośrodków zdrowia, szpitali i skończyć na żłobkach i przedszkolach. Ja wiem gdy lekarka wymusiła na nas wizytę zdrowego dziecka u niej to w wyniku tej wizyty małe dziecko zachorowało.

Mam propozycję dla podających się za uczciwych okupantów także tych podobno opozycyjnych aby dali przykład i zaszczepili się publicznie przed kamerami wszystkich mediów tych okupacyjnych, tych kolaborujących i tych Naszych Polskich internetowych. Oczywiście szczepionki zakupione za ich własne środki finansowe, które to następnie zdeponują przed szczepieniami np. u Straży Marszałkowskiej, a zakupione szczepionki losowo będą wybierane dla każdego uczciwego polityka. Gwarantuję najwyższą oglądalność przecież o to im w końcu chodzi.

Powracając do Dnia Zadusznego to należy przypomnieć iż obowiązkiem każdego Polaka jest pamiętać o zmarłych i każdego roku w tym dniu można pójść na cmentarze, przyozdabiać groby oraz zapalić na nich znicze. Praktyka ta związana jest z Słowiańskim zwyczajem rozpalania ognisk na mogiłach, obejściach i rozstajach dróg. Chrust na te ogniska składano przez cały rok ponieważ płomienie ogrzewają dusze błąkające się po ziemi i chronią nie tylko przed Mosaismem.

Szczególną rolę pełni noc z 1 na 2 listopada, miedzy uroczystością Wszystkich Świętych a Dniem Zadusznym, zwana nocą zaduszkową. Tej nocy dusze zmarłych, powracają aż do świtu na ziemię i błąkają się nie tylko po Polsce.

Starajmy się nie wychodzić z domu w noc zaduszkową. Nie udajmy się w podróż, nie odwiedzajmy sąsiadów, ponieważ po opłotkach i na drogach możemy spotkać zabłąkaną Duszę. Zostawmy w wieczór zaduszkowy potrawy i alkohol, które połóżmy przy progu dla bratnich Dusz.

Czy ty Polaku modliłeś się za zmarłych czy za wszystkich świętych, ponieważ to zasadnicza różnica ?

pope-after-election