Czy w USA nie przeszkadza wyborcom charakter kryminalny władzy ?

Talmudyczni doktrynolodzy tak ustawili życie społeczne aby zawsze wybierać talmudycznego karła reakcji. W Polsce jest tak samo gdzie mordercy prezydentów opowiadają brednie na lewo i prawo o katastrofie samolotu w Smoleńsku gdy tymczasem zamordowano ich w Warszawie natomiast ciała zostały podrzucone za porozumieniem stron z Rosją.

No tak ale kto stoi za morderstwem czy raczej zamachem stanu ? Odpowiedzieć na to pytanie jest dosyć łatwo, a słowo adekwatne na nazwanie morderców po imieniu jest judeo-sataniści. Główny organizator niejaki Tusk dostał nagrodę za posłuszeństwo i prawdziwie mistrzowski sposób dezinformacyjny. Właściwie powinienem napisać główny ochroniarz zamachu stanu w Polsce ponieważ na organizatora takiego przedsięwzięcia Tusk posiada komórki mózgowe zbyt zniszczone jabolami.

Powróćmy jednak do meritum sprawy i napiszmy że system talmudyczny nie zakłada innego rozwiązania jak delegowanie do władzy osoby na których normalnie ciążą kryminalne zarzuty i im są one cięższe to tym lepiej. Taka osoba posiadająca władzę zewnętrzna dla « ludu » drży na samą wiadomość, iż będzie rozmowa telefoniczna z duchowym opiekunem natomiast dostaje biegunki histerycznej na wiadomość o spotkaniu. I widzicie Szanowni Państwo jak łatwo jest rządzić gdy desygnuje się do władzy zboczeńców, kryminalistów lub zwykłe prostytutki nie mając na myśli oczywiście Angeli Merkel, ponieważ za czasów DDR ona nie dawała wszystkim tylko tym co chcieli w ramach judeo-satanistycznej struktury Wolnej Młodzieży Niemieckiej. Jednym z powodów że nie doczekała się potomstwa było zbyt częste oczyszczanie macicy z elementów niepożądanych .

 

tusk-komorowski-po-wizycie-netanyahu

Komorowski i Tusk po wizycie ich opiekuna duchowego Netanyahu. Widoczny uraz narządu ruchu; czy inne części ciała zostały uszkodzone jak np. odbyt tego nie wiemy.

No tak ale jak zachowują się świty polityczne gdy « lud » dowie się o kryminalnym działaniu swego guru jak np. Killary Clinton ? Po pierwsze niszczą dokumenty mające związek z ich chanem, następnie palą głupa udając, iż finansowanie terrorystów aby mordowali normalnych ludzi jest działaniem o charakterze politycznym mającym przynieść korzyści dla konkretnej grupy ludzi. Tak naprawdę to jest doktryna talmudu niszczenia i rabowania innych Narodów w imię rzekomej wiary masturbowania się publicznie, obcinania fallusów i picia z nich krwi.

Zarówno sprawa wyborów w USA jak i w Polsce jest de facto marginesem społecznym i każdy kto podnieca się wynikami takich właśnie sfałszowanych wyborów to ignorant albo kolaborant. Polakom odwiedzającym regularnie rodziny w USA polecam zwrócić się bezpośrednio do Izraela w sprawie zniesienia wiz turystycznych dla Polaków ponieważ 99 % kongresmenów to judeo-sataniści  lub ich kolaboranci. W tak prosty sposób sprawy będą jasne kto odmawia prawa Polakom kontaktów rodzinno-turystycznych i pcha do wojny bratobójczej.

Przypomnę ignorantom, iż wszyscy Słowianie mają wspólnego przodka określanego na 10 700 lat od którego zaczęła się cywilizacja. To że judeo-sataniści ograbili planetę nie oznacza że nie poniosą klęski. Przecież oni potrzebują li tylko ignorantów i kolaborantów. Co do wyników wyborów w USA najlepszy wybór to zrobienie zapasów przetrwania i dobrej kryjówki.

clinon-hilary