TVN w służbie talmudycznej prawdy.

Od wielu lat śledzę poczynania mediów reżimowych w Polsce. Mają one zasadniczą cechę tak jak sądy i prokuratura że po prostu działają wbrew ustalonemu prawu gdy chodzi o sprawy cywilnego zabijania Polaków i ich tożsamości Narodowej,. Ta cecha jest doktryną judeo-satanistów, którzy uznają za prawo tylko Talmud oraz « prawdy » spisane li tylko przez żydów i dlatego można spotkać nie tyle kuriozalne postępowania czy wyroki ale wręcz fałszowanie bieżących wydarzeń nie wspominając o historii.

Tutaj mamy dowód na fałszowanie przez kościelnych judeo-satanistów prawdy o Prezydencie Kaczorowskim oraz legalizację tego oszustwa przez Uzurpatora Dudę. https://rafzen.wordpress.com/2015/08/09/andrzej-duda-i-watykan-falszuja-prawde-o-polsce-i-polakach-dowody-materialne/

Jeżeli chodzi o talmudyczny wymiar sprawiedliwości to przypomnę, iż byłem więziony 45 dni za rzekome nie wpuszczenie na moje gospodarstwo rolne weterynarza oraz 6 miesięcy za treści napisane w Petycji 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego w której podnosiłem zarzut państwa o charakterze kryminalnym okradającym Polaków po powrocie do Polski z emigracji politycznej jak to było w moim przypadku. Przypomnę że z początkiem lat 70-tych zostałem pozbawiony obywatelstwa Polskiego, natomiast paszport tzw. Konsularny dopiero otrzymałem w Paryżu ze znamienną datą 11 listopada 1989 roku.

Aby pozostać w prawdzie mamy tutaj wystąpienie jednego z euro-okupantów niejakiego Wojciechowskiego, który rżnie głupa o Wspólnej Polityce Rolnej, która jest de facto kryminalną formą apartheidu w stosunku do Polaków. Przypomnę definicję prawną apartheidu:

Apartheid jest to nierówny rozwój społeczny na danym obszarze prawnym realizowany na tle narodowościowym, rasowym, religijnym lub innym.

Nierówne dopłaty rolnicze w Unii Europejskiej są takim apartheidem gdzie rolników Polskich dyskryminuje się w jawny talmudyczny sposób. Fakt ścigania karnego na całej ziemi za realizowanie prawnego apartheidu powoduje w Polsce i nie tylko, tzw. zmowę milczenia. Nie kto inny jak Jan Paweł II apelował o równe prawa Polaków w Unii Europejskiej i to był jeden z powodów, że odebrano mu głos aby nie mógł protestować w tej konkretnej sprawie. Jana Pawła II poddano zabiegowi tracheotomii. Przed tym zabiegiem jego osobisty sekretarz, obecnie kardynał Stanisław Dziwisz nagrał krótkie przesłanie Papieża, świadom tego, że w związku z operacją krtani, to prawdopodobnie jego ostatnie słowa. Nagranie to nigdy nie zostało upublicznione.

Rozpoczynając od mediów pragnę również zakończyć sprawami nadawców rzekomo publicznymi. Otóż postanowiłem opisać wnioski oraz tezy naukowe angielskiego Profesora Antony Cyril Sutton ur. 14 lutego 1925 zm. 17 czerwca 2002 roku dotyczące Rewolucji Talmudycznej w Rosji w 1917 roku na podstawie jego osobistej i publicznej wypowiedzi w 1985 roku w tej konkretnej sprawie. Po opublikowaniu tekstu niezwłocznie za sprawę wziął się talmudyczny gigant medialny w Polsce i z pomocą pseudo-naukowego żartownisia podpisanego maciej michałek opublikował wersję, która podważa tezy naukowe profesora.

http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/polarny-niedzwiedz-na-syberii-zapomniana-amerykanska-wojna,67,1415

Rozumiem, iż tak jak Profesor Sutton TVN miało dostęp do archiwów Departamentu Stanów USA aby zbadać oraz pozyskać materiał dowodowy, natomiast sam autor tekstu jest autorem wielu prac naukowych z tego okresu. Jeżeli nie to w taki prostacki sposób podważa się naukowe badania oraz publikuje typową dezinformację aby zneutralizować wśród głupców prawdę.

Czyżby talmudycznych głupców przybyłych z Rosji żydowskiej było aż tylu, że tego typu media istnieją jeszcze do tej pory aby nabierać idiotów na oczywiste kłamstwa ?

pic_0781

Polacy i oczywiście antysemici z 5-ej Dywizji Strzelców Polskich walczący z talmudystami w Rosji, zdradzeni przez Józefa Piłsudskiego, zima 1919/1920.