Polacy do Kazachstanu, żydzi z powrotem do Polski.

pic_0795

Byłem wraz z rodziną w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie. Sprawa byłaby banalna jak większość wycieczek muzealnych gdyby nie to że dowiedziałem się iż dla żydów były obozy dla uchodźców w Rosji żydowskiej. Wielokrotnie pisałem o tym, iż w czasie II-ej żydowskiej wojny światowej według spisu ludności w Generalnej Guberni znajdowało się ok. 900 000 żydów. Wielu z nich przyjmowało Chrześcijaństwo i te rodziny były w pierwszej kolejności zabijane natomiast spora część żydów przed starciem się dwóch reżimów żydowskich z Niemiec i Rosji czyli przed 1941 rokiem opuściło obszar Generalnej Guberni i udało się do Rosji okupowanej przez nich , a dla niepoznaki nazwanej Krajem Rad lub jak kto woli Rosji bolszewickiej.

Znany jest np. przykład żydów z Zamościa którzy dosłownie w przeddzień wybuchu walk między dwoma reżimami przeszli pod eskortą żołnierzy niemieckich do Rosji gdzie otrzymali niezwłocznie obywatelstwo radzieckie.

Z tych też powodów liczba 6 milionów żydów zamordowanych na terenie okupowanej Polski jest wzięta z piekła. Do tej pory nie interesowałem się wiedzą o pobycie żydów na terenie Rosji w okresie tej wojny wiedząc jednak iż zdecydowana ich ilość powróciła do Polski po 1945 roku ale już na zmienionych dowodach tożsamości najczęściej tych Polaków których rzekomo bezwyznaniowi żydzi zamordowali lub przeznaczyli na śmierć niewolniczą.

W większości przypadków żydzi przechodzili szkolenie tożsamościowe oraz doktrynalne aby skutecznie odgrywać rolę Polaków ze wschodu powracających do macierzy.

Miejsc tych obozów szkoleniowych jednak nie odnalazłem z powodu braku kontaktów w obecnej Rosji oraz w związku z tym iż nie posługuję się językiem rosyjskim mimo że uczyłem się go w szkole. Przeszło 20 letnia emigracja polityczna zrobiła swoje gdzie musiałem nauczyć się angielskiego i francuskiego.

Mam zatem prośbę do wszystkich Polaków Słowian jeżeli mogą i chcą znać prawdę historyczną którą udostępnimy wszystkim nie tylko Polakom.aby dostarczyli informacji o tych obozach dla „uchodźców” żydów w Rosji

Na oficjalnych informacjach dot. Ireny Kirszenstein – Szewińskiej podana jest informacja jakoby jej rodzice przebywali na studiach a ona urodziła się podczas ich pobytu w 1946 roku. Taka formułka jest stosowana:”Irena Szewińska urodziła się w rodzinie żydowskiej. Jej ojciec pochodził z Warszawy, a matka z Kijowa. Poznali się w czasie studiów w Leningradzie. W 1947 roku wraz z córką przyjechali do Warszawy.

Muzeum Kolejnictwa podaje jednak inną wersję biografii Ireny -Kirszenstein-Szewińskiej czyli pobytu w obozie dla uchodźców. Czy tam studiowali ? Z pewnością tak: w końcu przyjechali w 1947 roku do Polski jak większość żydów osiadłych w Polsce po 1945 roku. Ktoś musiał w końcu wdrażać nauki mordowania Polaków jako bydła zgodnie z prawami Talmudu i zorganizować największy w dziejach ludzkości na terenie Polski obóz koncentracyjny dla Polaków zwany dla niepoznaki PRL-em.

Po 1989 roku rzekomi « biznesmeni » spod znaku pentagramu przejęli aktywa Polski i Polaków wypracowane przez Polaków w niewolniczych warunkach aby ofiarować im « raj » na zasadach apartheidu w Unii Europejskiej i otworzyć dla nich roboty niewolnicze już poza granicami Polski. Obecnie jest przygotowywana masowa inwazja żydów do Polski i temu mają służyć m.in. wyjazdy szkoleniowe młodych izraelczyków do Polski. W organizacji całego przedsięwzięcia aktywnie wspiera ich Kościół Katolicki w zamian za garść srebrników, którzy doktrynalnie zamieniają Krzyż na menorę.

pic_0793