Merkel wypowiada wojnę mediom alternatywnym

merkel-hitler-rose

Niemiecka kanclerz Angela Merkel wypowiedziała  w minioną środę wojnę alternatywnym mediom, oświadczając że są one odpowiedzialne za obalenie rządowej kontroli nad społeczeństwem.
Merkel przyłączyła się zatem do chóru innych światowych przywódców i ogromnych mediów wielonarodowych, którzy chcą pozbyć się alternatywnych mediów internetowych pod płaszczykiem « walki z fałszywymi wiadomościami ».

Przemawiając w parlamencie w minionym tygodniu, Merkel stwierdziła, że opinia publiczna była zdezorientowana i trzymana z dala od polityki, twierdząc, że niezależne serwisy informacyjne stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Niemiec i Europy

Stara baba Merkel, 62-tka, powiedziała, że wyzwaniem dla demokratów będzie « dotrzeć i inspirować ludzi. – Musimy stawić czoła temu zjawisku, a jeśli to konieczne, uregulować ».

Wspieranie inicjatywy jej rządu koalicyjnego jest nakazem chwili tak aby rozprawić się z « mową nienawiści » w mediach społecznościowych w obliczu tego,- oświadczyła że: « były obawy o stabilność naszego znanego porządku ». « Populizm i skrajności polityczne rosną w zachodnich demokracjach, »- ostrzegła.

My również ostrzegamy przed takimi politykami jak stara baba Merkelowa czy jej kochaś Donald Tusk, ponieważ tacy jak oni stanowią zagrożenie dla Naszej Słowiańskiej egzystencji.

http://www.dw.com/en/merkel-defends-policies-stays-silent-on-populists-in-bundestag-speech/a-36489156

Jak wiemy Prezydent elekt w USA Donald Trump 11 listopada 2016 roku publicznie podziękował wszystkim mediom alternatywnym na świecie za głoszenie prawdy i pomoc w wygraniu wyborów prezydenckich. Podkreślił że jest to historyczne zwycięstwo nad kłamstwem.

Ciekawie zatem zapowiada się konfrontacja !!!