Aspekt bezprawia w wyroku Piotra Rybaka

Dzisiaj będzie o Polaku: Patriocie: walczącym medialnie z okupantem. Piotr Rybak to o nim chcę dzisiaj napisać został skazany z pogwałceniem prawa na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia .

W listopadzie ub. roku spalono na wrocławskim Rynku kukłę. Tak okupant nazywa przedmiot który spłonął i skazuje za ten czyn na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia Polaka. Taka kara to więcej, niż żądała prokuratura za spalenie przedmiotu zrobionego na tę okoliczność. Przypomnę iż prokurator rzekomo żądał 10 miesięcy prac społecznych.

Sędzia Marek Górny uzasadniając szkodliwy dla relacji Polsko-Izraelskich wyrok stwierdził w uzasadnieniu m.in.: – Szkodliwość tego czynu była ogromna. Budził grozę nie tylko wśród żydów w Polsce, bo informowały o nim wszystkie duże media zagraniczne. Oskarżony powoływał się, że działał w imieniu ojczyzny, jednak wyrządził jej ogromną szkodę. Polska ma bowiem piękną kartę ratowania żydów w czasie II wojny światowej. Od lat walczymy ze stereotypem Polaka antysemity, zwalczamy publikacje o « polskich obozach śmierci ». Tymczasem oskarżony swoim czynem wysłał w świat jednoznaczny komunikat o niechęci do Żydów.


Po ogłoszeniu wyroku Pan Piotr Rybak skomentował wyrok który nazwał hucpą i oświadczył, że będzie się od niego odwoływał. – Jeśli polski sędzia wydaje taki wyrok przeciwko polskiemu obywatelowi, to pytam: kto rządzi tym krajem? – oświadczył. – Od 27 lat najwyższe stanowiska w tym kraju zajmowali Żydzi i do jakiej sytuacji doprowadzili ten kraj? Ten wyrok to hańba i naplucie narodowi polskiemu w twarz. Jeśli nacja żydowska tak się boi, to mają swoje państwo i mogą wyjechać do Izraela.

Czytając tego typu doniesienia prasowe mam pewność co do okupacji Polski przez judeo-satanistów. Zacznijmy zatem od samego sędziego, Przewodniczącego Wydziału kończąc na Prezesie Sądu. Czy sprawdzono jakiej mniejszości byli ci rzekomo prawi i szlachetni obywatele ? Najprawdopodobniej nie sprawdzono i nie wyłączono sędziów mniejszości żydowskiej lub żonatych z żydem lub żydówką. Instytucja wyłączenia sędziego służy bowiem bezstronności w prowadzeniu postępowań sądowych, a dodatkowo Polacy posiadaliby stan prawny liczby sędziów mniejszości żydowskiej w tym sądzie.

Druga sprawa to sam przedmiot który został spalony. Kukła była odziana na czarno i miała symbolizować żyda Georga Sorosa ściganego listem gończym w Rosji.

Czy sędzia posiadał takie informacje od prokuratury że George Soros jest ścigany listem gończym wystawionym przez Sąd Najwyższy w Rosji ? Zapewne również zatajono tę okoliczność jakże istotną dla całej sprawy jak i pochodzenie osobników biorących udział w tym bezprawiu.

https://rafzen.wordpress.com/2015/03/10/vladimir-putin-has-been-asked-for-an-arrest-warrant-against-the-international-terrorist-finance-the-hungarian-currency-mogul-george-soros/

Trzecia najistotniejsza sprawa. Czy kukła ma ochronę prawną w Polsce ? Z tego co wiem to kukły nie mają ochrony prawnej więc można je palić publicznie przy zachowaniu oczywistych środków ostrożności i tutaj nie ma znaczenia czy kukła symbolizuje żyda, masona, muzułmanina czy innego osobnika.

Kukły w Polsce pali się od zawsze bez względu co symbolizują. Nawet jest taka tradycja jak palenie Marzanny w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny natomiast historycy jak zawsze sprzeczają się co do genezy tego znanej tradycji Polaków. W swych dziełach Marzannę wspominał już Jan Długosz, który uosabiał w niej polską boginię, a sam zwyczaj wiązał z przyjęciem przez Polskę chrześcijaństwa.

Tradycja palenia Marzanny odbywa się w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, którą zwykło nazywać się Białą, Czarną lub Śmiertną. Mieszkańcy miast i wsi wieszają kukłę na kiju, ścinają głowę, rozrywają ją na strzępy, a następnie palą kukłę wrzucając do wody. Za takie okrucieństwa na kukle nikt jeszcze nikogo nie skazał w Polsce, natomiast judeo-satanistyczni okupanci skazali Pana Piotra Rybaka za to że ujawnił kogo ta kukła ma utożsamiać.

No cóż pozostaje mnie tylko podsumować iż w okresie obowiązywania tzw. Ustawy 1066 o bratniej pomocy Pan Piotr Rybak byłby zastrzelony na takiej samej zasadzie jak strzela się do bezbronnych Palestyńczyków.

Co do samego wyroku to należy napisać, że spalony przedmiot nie jest pod ochroną prawną więc biorąc pod uwagę iż wyroki w Polsce wydaje się podobno na podstawie prawa i w granicach prawa nie popełniono żadnego przestępstwa, a jedynie wykroczenie wzniecenia ognia w miejscu publicznym.

Przypomnę również że Pan Piotr Rybak wskazywał na świńskie ryje pod Trybunałem Konstytucyjnym w opozycji do KOD-u i nikt go za to nie ciągał po sądach ani nie skazywał. Zwierzęta w tym świńskie ryje w przeciwieństwie do kukieł mają ochronę prawną.

pic_0403-001