Wigilia u Dudy.

duda-demokracja-talmudyczna-001

Każdy zadaje sobie pytanie: jak spędzi święta Andrzej Duda wraz z rodziną ? Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo łatwe. Jak wszyscy judeo-sataniści /Ew. Św. Jana 8:44/; będzie on wychwalał bożka jak na dzieci szatana przystało. W roku 2016 święto Chanuka zaczyna się po zachodzie słońca, w sobotę 24 grudnia i trwa do zmroku 1 stycznia 2017.

Andrzej Duda w wigilię Bożego Narodzenia będzie błogosławił wszystkim swoim współwyznawcom w następujący sposób i pierwszej nocy przed zapaleniem świateł chanukowych odmówi wszystkie trzy błogosławieństwa.

Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, nasz Bóg, Król świata, który uświęcił nas Swoimi przykazaniami i nakazał nam zapalać światła chanukowe.

Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, nasz Bóg, Król świata, który uczynił cuda dla naszych ojców, w tamtych dniach, o tej porze.

Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, nasz Bóg, Król świata, który dał nam dożyć i utrzymywał nas, i doprowadził nas do tego czasu.

Po tych błogosławieństwach Andrzej Duda zapali światła chanukowej menory. Chanuka jest świętem obchodzonym przez osiem kolejnych dni na pamiątkę ośmiu dni, na które wystarczył olej co uznano wtedy za „cud”, natomiast wskrzeszenie Łazarza przez Jezusa żydzi nie uznają za cud. Według Talmudu, swego czasu po oczyszczeniu świątyni kapłani stwierdzili, że zapas oleju do siedmioramiennego świecznika świątynnego wystarczy tylko na jeden dzień. Jednak, w cudowny sposób, olej ten palił się aż przez osiem dni. A jak to zrobili ? Zwyczajnie jak robią to do dzisiaj; czyli wprowadzają opinię publiczną w błąd.

Wigilia u Dudy można rzec będzie taka sama jak w przeciętnym domu w Polsce. Dodam tylko w domu obrzezanym. Uczestnicy wieczerzy wzajemnie przełamią się opłatkiem, jednocześnie składając sobie życzenia. Na stole przykrytym białym obrusem z wiązką sianka pod spodem ustawią o jedno nakrycie więcej, niż wynosi liczba zgromadzonych osób, ponieważ dodatkowe miejsce przy stole wigilijnym przeznaczone jest dla niezapowiedzianego gościa: itd.

Tym gościem może być każdy Polak i przyjść Na Krakowskie Przedmieście w Warszawie pod Pałac Uzurpatorów wraz z Krzyżem najpóźniej o godzinie 15:27 /przewidywany zachód słońca/. Andrzej Duda wyjdzie każdemu naprzeciw i poczęstuje plackami ziemniaczanymi oraz pączkami. Po poczęstunku na dziedzińcu Pałacu odbędzie Turniej gry w Drejdel.

Gdyby Wigilia Bożego Narodzenia przypadała w piątek Duda wpierw zapaliłby świece chanukowe przed szabatowymi, bo po rozpoczęciu szabatu /piątek po zachodzie słońca/ nie wolno judeo-satanistom rozpalać ognia. Ponieważ świece szabatowe które zwyczajowo Duda rozpala wraz z rodziną w każdy szabat zapala się na co najmniej osiemnaście minut przed zachodem słońca, zatem świece chanukowe muszą palić się co najmniej przez te osiemnaście minut do zachodu słońca, następnie trzydzieści minut do pojawienia się gwiazd i wreszcie trzydzieści minut po ich ukazaniu się w przestrzeni kosmicznej. Czyli, zgodnie z ich prawem świece chanukowe umieszczone w diabelskim świeczniku w szabat, muszą palić się przez co najmniej siedemdziesiąt osiem minut, czyli jedną godzinę i 18 minut. W tym roku Wigilia Bożego Narodzenia przypada w sobotę więc Duda zapali świece dopiero po czynnościach religijnych uświęcania szabatu czyli po zachodzie słońca.

Tak więc w godzinach w których Jezus wyzionął Ducha Andrzej Duda wraz z rodziną będzie błogosławił mordercom Jezusa. Jak powszechnie wiadomo Chrystus zmarł na krzyżu 14 miesiąca zwanego przez nich Nisan / nie mylić z marką samochodów/ w święto paschy, w godzinie wieczornej ofiary tj. około 15-tej po południu. Natomiast przybicie Jezusa do Krzyża miało miejsce, w czasie specjalnej ofiary składanej w święta, nowie księżyca i sabaty między godziną 10-tą a 11-tą.

Zatem Wesołych Świąt z Dudą i dziećmi szatana jak zwykł mawiać o nich największy antysemita wszech-czasów sam Jezus.

ps.

Świętowanie w Pałacu Prezydenckim czy w Sejmie tylko jednej mniejszości narodowo-religijnej jest niczym nieuzasadnione i wbrew Konstytucji RP, która w Art. 32 wyraźnie mówi o równości wobec prawa WSZYSTKICH obywateli RP.

Dlaczego wyróżnia tylko jedną grupę z wielu innych mniejszości narodowych w Polsce, która to zgodnie ze Spisem Powszechnym z roku 2011 znajduje się dopiero na 14 miejscu pod względem liczebności (7.508) pomijając np. tak olbrzymie grupy jak Niemcy (147.814), Ukraińcy (51.001), Białorusini (46.787), Romowie (17.049), Rosjanie (13.046) itp. itd…

Stwarzanie takiego wyjątku tylko dla jednej grupy narodowościowej jest stawianiem jednej grupy ponad inne czyli apartheidem. Z kolei odejście od tego zwyczaju poczytane jest tradycyjnie jako antysemityzm.