Nieudany zamach stanu w Polsce

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Gawroński Rafał

Po sobotniej kompromitacji judeo-satanistów pod Sejmem dzisiaj wielu Polaków dało wyraźne poparcie dla działań aktualnej władzy w Polsce. Zgromadzenie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie przebiegało w jednoznacznej atmosferze mobilizacji aktywu partyjnego PiS-u.

Sytuacja w Polsce jest obecnie patowa więc mogą wkroczyć do gry elementy  krwiste tak jak to było podczas tzw. Majdanu w Kijowie gdzie strzelano celowo do manifestantów aby wywołać zmianę sytuacji na planie gry.

Donald Tusk wraz z Grasiem nie będą przebierać w środkach wiedząc, że ich człowiekiem jest Andrzej Duda oraz inni kolaboranci z PiS-u. Oni idą na całość w tzw. « wóz albo przewóz ». Wspierają ich służby specjalne dwóch krajów ościennych Niemiec, Rosji oraz Izraela. W końcu należy złapać Polaków za pysk, tak jak to zrobił Jaruzelski swego czasu deklarując wojnę Polakom w Polsce ! W aktualnej sytuacji każda ze stron chce osiągnąć jak najwięcej dla siebie. Najlepszym dowodem w przedmiotowej sprawie jest to że judeo-sataniści nawet wyłączyli nadawanie sygnału telewizji polskiej na terenie wielu województw. Ponad połowa kraju nie miała możliwości odbioru TVP, a z prywatnych niemieckich mediów płynął przekaz nawołujący do obalenia aktualnej władzy w Polsce.

Obserwujmy sytuację nowej rewolucji talmudycznej i róbmy jak najwięcej zdjęć osób nie tylko o wyrazistych semickich rysach zarówno po stronie zadeklarowanych judeo-satanistów jak również podających się za katolików ich ziomali w wierze.

Dzisiaj kard. Nycz odprawił Mszę w Kościele Św. Krzyża w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu mając nadzieję że zamach stanu powiedzie się. Tak się jednak nie stało i w dalszym ciągu będzie musiał znosić tego dzięki któremu został szefem lewej Warszawy.

SAMSUNG CSC

Deklaracja przemocy i takiej należy się spodziewać.

Dodatkową informacją na planowanym zamach stanu, który skończył się fiaskiem to zamknięcie przestrzeni powietrznej nad Polską « podobno » z powodu awarii.

http://www.o2.pl/artykul/samoloty-nie-moga-wleciec-do-polski-wielkie-zamieszanie–6070141911765633a?src01=9e053

Wytłumaczenie wstrzymania lotów przekazane do mediów przez Rząd, to totalna bzdura. Nie zamyka się przestrzeni powietrznej z powodu awarii jednego lotniskowego radaru, a co najwyżej przenosi się miejsce lądowania samolotów na inne lotniska. Nie ma też czegoś takiego, jak centralny system awaryjnego zasilania dla wszystkich radarów. Pozostaje więc, domagać się, a raczej tylko domyślać się, bo nigdy nie podaje się do ogólnej wiadomości rzeczywistej przyczyny wstrzymania ruchu lotniczego na terenie całego kraju. W każdym bądź razie całkowita blokada lotów łączy się z zagrożeniem dla kraju.

przestrzen-powietrzna

Pikieta przy Al. Ujazdowskich, która odbyła się 16 grudnia między godz. 20 a 2 w nocy została zgłoszona już 12 grudnia (między godz. 2 a 8 zgłoszona 14 grudnia). W dniu 16 grudnia 2016 zamówiono około tysiąc kanapek aby dostarczyć do Sejmu zatem zamachowcy już wiedzieli że będzie się sporo działo.

Karty były rozdane ale Bóg Rod ma inne od nich plany dla Polaków.