Przełomowa informacja – Nieudany kolejny zamach stanu w Polsce

Gawroński Rafał

Gawroński Rafał

Mając na uwadze analizę sytuacji w Polsce oraz posiadane informacje Donald Tusk przyleciał do Polski aby osobiście dowodzić i kierować zamachem stanu w Polsce. Tusk uzyskał kartę blanche do działania od Angeli Merkel, która stara się o reelekcję jako Kanclerz  Niemiec, a Tusk wraz z judeo-satanistami z Francji mają jej w tym pomóc.

Uzurpator Andrzej Duda wyszedł z propozycją wprowadzenia stanu wyjątkowego po spotkaniu ze swym partyjnym kolegą Ryszardem Petru.

Propozycja ta spotkała się ze sprzeciwem Jarosława Kaczyńskiego, który oprócz oczywistego strachu nie miałby szans pochowania na Wawelu, a mord rytualny to nie jest jego plan zakończenia żywota.

Według źródeł dobrze poinformowanych zamach stanu zakończył się niepowodzeniem z powodu braku odpowiedniej ilości osób pod Sejmem. Zawiodła logistyka kierowana przez Frasyniuka ponieważ większość autobusów które miały przywieźć judeo-satanistów do Warszawy zostało wynajęte w okresie przedświątecznym m.in. na powroty Polaków na Święta Bożego Narodzenia. Zaplanowaną akcję judeo-sataniści trzymali w sekrecie stąd niemożność przemieszczenia przeszło miliona osób do Warszawy i to było szczęściem dla kilku Polaków z PiS-u, a którzy zakończyliby żywot w nowej Berezie Kartuskiej.