Jak spędzają Boże Narodzenie prostytutki unii europejskiej ?

Jak spędzają prostytutki unii europejskie narodziny Jezusa ? Można by napisać, iż wszystkie prostytutki europejskie pracują na rogach i tak też było dzisiaj gdy odwiedziłem ul Wiejską w Warszawie w tym szczególnym dniu narodzin Syna Bożego Jezusa czyli 25 grudnia 2016 roku.

SAMSUNG CSC

Na rogu pomnika ku czci i etosu żołnierzy Armii Krajowej judeo-sataniści pokazali czym jest piekło i ustawili w tym celu koksowniki. Starszy koksiarz dbał o ognisko domowe natomiast inni raczyli się na stojąco potrawami świątecznymi.

SAMSUNG CSC

Spożywanie stojąc to takie piekielne przystosowanie ponieważ w szambie ludzkości aby zostać nakarmiony krwistą manną należy stać jak najwyżej w hierarchii dewiactwa.. Kirkut stał dalej i widać iż społeczności żydowskiej nie przeszkadza robienie spektakli profanacyjnych z ich religii i formy pochówków ponieważ nie protestowali. Za kukłę żyda Polak został skazany na karę 10 miesięcy więzienia, a tutaj kirkut pod Sejmem i nic.

SAMSUNG CSC

Wszystkim funkcjonariuszom przypomnę, iż ta forma protestu polega na obaleniu waszymi rękoma lub za pomocą Ustawy 1066 podobno legalnie wybranej władzy oraz na tym abyście Państwo nie dostali wynagrodzeń, a emeryci i renciści rent i emerytur.

Wzorzec działania jest ten sam co w Kijowie i proszę zapytać ukraińców czy żyje się lepiej na Ukrainie od kiedy judeo-sataniści obalili legalnie wybraną władzę, notabene Prezydenta Polskiego pochodzenia ? Jak jest tak dobrze na Ukrainie to dlaczego masowo przybyli do Polski w celach zarobkowych ?

Natomiast jaki będzie budżet w Polsce nie jest już tak istotny gdy trzeba kupić lekarstwa, zapłacić za mieszkanie, a dzieciom kupić jedzenie jak co miesiąc. Ci co nakradli przez te kilkanaście lat nie muszą się tym nawet martwić bo przecież nawet nie potrzebują 500 +, a wiek emerytalny tym razem podniosą do 70 lat twierdząc że to wina aktualnej partii rządzącej. Aby być obiektywnym nie będąc zwolennikiem PiS-u proszę zapytać Tuska ile zarabia i co ty zwykły mieszkańcu Polski z tego masz ?

SAMSUNG CSC

W oczekiwaniu na merytoryczną odpowiedź Panie i Panowie funkcjonariusze tego „państwa” życzę wam miłego 2017 roku oraz comiesięcznych wypłat tytułem wynagrodzenia za pracę ponieważ gdy nie będzie budżetu, nie będzie wypłat oraz rent i emerytur.