Rok 2017 w polityce

Dzisiaj rano pofatygowałem się na miejsca manipulacji Polakami. Poranne godziny w Warszawie obfitowały w kontrole alkoholowe dokonywane przez Policję. Ja również zaliczyłem kontrolę policyjną ale nie z powodu alkoholu lecz z powodu zadawania pytań « manifestującym » pod Sejmem, a raczej wspierających przestępców ulokowanych na terenie Sejmu.

Jak wiadomo podczas gdy rzekomo manifestujący na ulicy odwracali uwagę policji, straży marszałkowskiej oraz BOR-u ich kolesie obrabiali schowki swoich towarzyszy sejmowych. Sprawa byłaby nie do wykrycia gdyby nie to, że jest całodobowy monitoring na terenie Sejmu. Czym skorupka za młodu nasiąknie to na starość cuchnie, a że dewianci wyrastali w szambie cywilizacji jako potomkowie morderców Polaków; to i cała afera cuchnie szambem cywilizacyjnym.

Aby nie być posądzony o mowę nienawiści lub z chęci pomawiania kogokolwiek młodym ludziom przypomnę , iż charakter kryminalny tych ludzi został ujawniony ponad wszelką wątpliwość w Petycji do Parlamentu Europejskiego nr 1248/2007. Aktualnej władzy sprawa jest dokładnie znana nie tylko przez czołowego polityka obecnej władzy Janusza Wojciechowskiego, który zabierał w tej konkretnej sprawie głos na forum PE.

Obecna władza na kanwie tej wielkiej afery wygrała wybory samorządowe w Elblągu, na Prezydenta tego miasta zastępując Jerzym Wilkiem – PiS skompromitowanego polityka PO niejakiego Grzegorza Nowaczyka – odwołanego w referendum.

Zatem unikanie zaprowadzenia właściwej sytuacji prawnej w sprawie Rafała Gawrońskiego i otrzymania przez niego należnych dopłat rolniczych oraz usunięcia z życia publicznego osobników okradających Polaków czyni tę władzę równie kryminalną jak poprzednią.

Ce diaporama nécessite JavaScript.

W Alejach Ujazdowskich zastałem składowisko rzeczy zatem jako « Aleja  » reprezentacyjna świetnie pasuje nie tylko do kogo te rzeczy należą ale również do tych co pozwalają na pozasejmową namiotową działalność partyjną na ulicach.

Ulica Wiejska obfitowała większą grupą bydła talmudycznego od Al. Ujazdowskich. Kirkut stał na swoim miejscu grzebiąc resztki etosu Armii Krajowej. Towarzysz wojny z Polakami czyli tzw. koksownik był zapalony gotowy do podpalenia Sejmu. Mimo że na miejscu pracowały super nowoczesne agregaty prosto z Brukseli oraz nagrzewnice  pod Sejmem ogień musi płonąć; tak aby w każdej chwili można było dokonać samospalenia Sejmu i zrealizować powtórkę z historii polegającej na spaleniu Reichstagu.

To właśnie takie dociekliwe pytania sprowokowały interwencję Policji w stosunku do mnie. Przecież wydaje się logiczne, iż o wiele bezpieczniejsze w zgromadzeniach publicznych są dmuchawy ciepła od otwartego ognia i o tym Policjanci, BOR, oraz Straż Marszałkowska ochraniająca gmach Sejmu powinny wiedzieć.

Ce diaporama nécessite JavaScript.

Takie rozpytywanie mogło zakończyć się wywiezieniem mnie radiowozem policyjnym w nieznanym kierunku w celach samobójczych, ponieważ mimo, iż policjanci wyposażeni są w mobilne środki transmisji mnie poproszono do radiowozu celem sprawdzenia tożsamości. Skończyło się na spisaniu tożsamości ponieważ znalazł się jeden świadomy, który realizował dokument i nagrywał całe zajście. Bardzo mu za to dziękuję bez względu czy wspiera ich czy nie.

Następnym miejscem manipulacji Polakami znajduje się pod Sądem Najwyższym i tam też  udałem się w dniu dzisiejszym ranną porą. Wielokrotnie pisałem lub apelowałem aby posługiwać się prawdziwym nazewnictwem zgodne ze stanem faktycznym i historycznym. Jednak co głupiemu po rozumie skoro  dowodzący tymi operacjami ogłupiania Polaków posługują się hasłami jak np: dekomunizacja  życia publicznego.

Komunizmu lub nazizmu nigdy nie było za to było zorganizowane przez żydów ludobójstwo Polaków Słowian i trwające pod inną już formą jak np. Wspólna Polityka Rolna do dnia dzisiejszego. Nie ma czegoś takiego jak bolszewizm, komunizm czy żydokomuna  lub nazizm i to nie ja jestem autorem ujawnienia nazwisk i pochodzenia tych co przeprowadzili oraz sfinansowali żydowską rewolucję w Rosji w 1917 roku lub przejęli władzę w Niemczech po tym jak wygnali Cesarza.

Okoliczności oraz tożsamość tych osobników są powszechnie znane natomiast pseudo-naukowcy posługujący się tymi fałszywymi określeniami to zwykli kolaboranci okupantów.

Ce diaporama nécessite JavaScript.

Władza uwięziwszy Pana Miernika  miała konkretny cel wywołania zamieszek społecznych na tle doktrynalnym tak samo jak opozycja, która  utraciwszy władzę opuściła gmach Sejmu i przeniosła się na ulicę aby tam siać zamęt wśród słabo zorientowanych Polaków dla których okupacja Polski przez judeo-satanistów jest terminem abstrakcyjnym. Pozostawili jednak w Sejmie grupkę doświadczonych fachem złodziei.

Zatem rok 2017 będzie rokiem obfitującym w zmiany siłowe w Polsce według wzorca Ukraińskiego i nie wykluczone że uzurpator Duda stanie na czele Nowoczesnej Unii Wolności gwarantując prawa talmudyczne Polakom.

Wszystkim Polakom, Rodakom, Słowianom życzę dużo zdrowia w tym 2017 roku, ponieważ jak mówi stara prawda w zdrowym ciele zdrowy duch.