Upadek mitu obrony wolnych mediów -dokument

Cały kraj żyje obroną wolnych mediów w Polsce. Walka jest bratobójcza wśród środowisk diaspory do tego stopnia że nawet zablokowali obrady Sejmu aby zaćmić Anschlus Polski !!!

Mnie Polakowi w Polsce przypadła rola przekazania prawdy Polakom na ten temat. Dzisiaj Państwo ocenicie sami, iż ci co tak gorliwie bronią demokracji talmudycznej w Polsce oraz wolności mediów sami brutalnie łamią nie tylko Konstytucję ale wysługują się funkcjonariuszami publicznymi w realizacji pospolitego apartheidu w stosunku do Polaków rdzennych mieszkańców Polski.

01 stycznia 2017 roku byłem przed Sejmem aby zrealizować publikację dot. Nowego Roku w polityce. Udzielając wywiadu mediom niezależnym zostałem spisany przez policjantów. Uznałem to za przypadkowe zdarzenie jakich doświadczam okazjonalnie w związku z dokumentowaniem życia publicznego w Polsce.

Jednak gdy 10 stycznia 2017 roku zjawiłem się Krakowskim Przedmieściu w Warszawie nagrywając kolejne wydarzenia w tym symbolicznym miejscu związanym z zamachem stanu przeprowadzonym 10 kwietnia 2010 roku w Polsce zostałem kolejny raz zaatakowany przez bojówki rasistowskie.

Dwa dokumenty  z dwóch różnych miejsc jednoznacznie świadczą o tym, iż ci dewianci cywilizacyjni nie bronią żadnych wolnych mediów przy okazji łamiąc art. 54 Konstytucji ale używają funkcjonariuszy publicznych w swych rasistowskich celach represjonowania Polaków Słowian w Polsce uniemożliwiając pozyskiwanie informacji w tym realizacji reportaży i dokumentowania wydarzeń publicznych. Wszystkie dokumenty wideo są bez cięć aby oddać prawdę Polakom o swych wrogach w Polsce.

SAMSUNG CSCDziałanie rzekomych obrońców wolnych mediów w stosunku do Rafała Gawrońskiego więzionego m.in za Petycję 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego, gdzie art. 54 Konstytucji odnosi się jednoznacznie w sprawie pozyskiwania i rozpowszechniania informacji przez każdego cyt. » Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. » ujawnia że role zostały napisane wcześniej dla rzekomych « obrońców » demokracji w Polsce jako gwarancja dla PiS-u aby Polacy nie postanowili przypadkiem stworzyć swojej opozycji.

Działania o charakterze rasistowskim odnośnie Polaków w Polsce z bezczelnym wykorzystaniem funkcjonariuszy publicznych są jednak normą u rzekomych obrońców wolnych mediów. W pewnym sensie należy przyznać im rację takich zachowań z powodu wielkiego trudu związanego z okupacyjnym mordowaniem Polaków przez ich najbliższych krewnych aby teraz władzę odebrali im rdzenni mieszkańcy Polski. Misja Stalina zasiedlenia Polski fałszywymi obywatelami RP jest skrzętnie skrywana przed opinią publiczną w kraju jak również na forum międzynarodowym.
Dziwi fakt, że funkcjonariusze publiczni biorą naiwnie udział w łamaniu Konstytucji !

SAMSUNG CSC

10 stycznia 2017 roku, Krakowskie Przedmieście, Warszawa, wzorzec rasowy obywatela « RP »

Pełen obraz represjonowania Rafała Gawrońskiego