Okupanci czekają na instrukcje

Judeo-satanistyczny przedmenorowy zamach stanu nie powiódł się przed objęciem urzędu przez naczelnego Gubernatora Izraela w Ameryce Północnej Donalda Trumpa i jak można było spodziewać się dewianci cywilizacyjni zgromadzeni w Sejmie i fałszywie podający się za Polaków doszli do zgodnego wniosku, iż czekają na dalsze instrukcje z zewnątrz. Fakt realizacji zadań zleconych zastąpili jak zawsze fałszywym sformułowaniem « głębsza analiza sytuacji » .

Na stronie Sejmu Okupacyjnego można przeczytać taki komunikat:

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zarządził przerwę w obradach 34. posiedzenia Sejmu do 25 stycznia 2017 r. do godz. 9.00. – Na Konwencie Seniorów i Prezydium otrzymałem informację, że posłowie przestają blokować mównicę i Sejm RP – powiedział marszałek Sejmu.

Potrzebna jest głębsza analiza sytuacji i wydarzeń w ostatnich kilku tygodniach w Sejmie RP. W związku z tym uznałem, że trzeba zarządzić dłuższą przerwę – poinformował marszałek Sejmu. Jednocześnie Marek Kuchciński zwrócił się do wszystkich posłów, w szczególności do przewodniczących i członków prezydiów komisji, zespołów i grup bilateralnych, o podjęcie intensywnej pracy w celu zlikwidowania zaległości.

Marionetkowi okupanci już nawet nie dbają o powagę sprawowanej władzy ale bezczelnie szykują Nam Polakom kolejne ludobójstwo jednak na większą skalę jak dotychczas. Oczywiście dla Naszego dobra !

pic_0981Okupant doszedł do wniosku że szczepionkami Nas i Nasze dzieci nie wykończą tak szybko. Polacy nie są idiotami i idą gromadnie na szczepienia ale w większości szczepionki zamiast domięśniowo trafiają doumywalkowo.

Nauczeni okupacją okresu powojennego Polacy wiedzą, iż nie należy sprzeciwiać się władzy ale omijać ją szerokim łukiem i niszczyć na wszystkie możliwe sposoby. W końcu za mordercze szczepienia płaci mordercza władza uzyskanym kredytem.

Sprawa wstrzyknięcia sobie lub swoim dzieciom śmiercionośnych substancji jak np: dożywotnego paciorkowca i jego oszukańczej nazwy pneumokoka albo tyfusu zwanego również fałszywie salmonellą jest sprawą każdego z Nas !!! Dzieci w Polsce dostają 21 zastrzyków różnych śmiercionośnych trucizn w okresie pierwszych trzech lat. Rzekome leczenie truciznami i zarażanie śmiercionośnymi chorobami to iście szatański pomysł !

 

anigif