Dlaczego Szydło jest terroryzowana każdego 10 miesiąca ?

Lech Kaczyński przekonał się osobiście iż ci co mają go rzekomo chronić umożliwili mu pochówek diabelski, a raczej wawelski. Dobrze że nigdy nie przyjdzie mnie korzystanie z ochrony Brygady Odważnych Robotników ponieważ nawet wbrew prawu musieliby się trzymać ustawowe trzy metry za mną, natomiast podróże z takimi osobnikami to iście diabelska wyprawa.

Wspólne obchody miesięcznicy warszawskiej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie rzekomej opozycji i rzekomo « polskiego’ rządu ukazały całą ustawkę w jaki sposób Premier w Polsce jest terroryzowana aby może pękła albo robiła co jej polecą jej wierzyciele. Sprawa nie jest prosta zwłaszcza po wizycie bezdzietnej żydówki z Niemiec, a raczej z Prus u bezdzietnego « kanclerza » i bez-świadkowej rozmowie na migi z Dudą.

Według mojej skromnej wiedzy obecna władza zna szczegóły mordu warszawskiego zagazowanych CO w samolocie i przerzucenia ciał 96 najwyższych funkcjonariuszy na miejsce upozorowanej katastrofy lotniczej w Rosji. W końcu Putin to nie idiota i nie nabrałby się na rozpętanie kolejnej żydowskiej wojny światowej gdzie głównym oskarżonym byłby on sam. Jeżeli władza nie wie w jaki sposób dokonano zamachu stanu w Polsce 10 kwietnia 2010 roku to są dwa wytłumaczenia: albo ukrywa szczegóły chcąc ugrać coś dla siebie i swoich partyjniaków albo realizuje polecenia z zewnątrz co jest bardziej prawdopodobne i utajnia swoją wiedzę czekając na rozkazy. Przecież w normalnym kraju szef Brygady Odważnych Robotników już dawno siedziałby na Rakowieckiej z zarzutami niedopełnienia obowiązków służbowych ochrony życia i zdrowia 96 urzędników.

Obecnie mamy sytuację patologiczną że giną najwyżsi urzędnicy lub doznają poważnych uszkodzeń ciała i nikt nie siedzi na Rakowieckiej !!! Co za zgoda iście judeo-chrześcijańsko-satanistyczna.

Byłem świadkiem w jaki sposób ewakuowano Premiera Rządu w Polsce z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie w dniu 10 grudnia 2016 roku po uroczystości złożenia wieńca. Napiszę szczerze, iż zatrudnianie partyjniaków to patologia natomiast jest sprawą oczywistą że wszyscy funkcjonariusze BOR-u powinni zostać poddani badaniom genetycznym aby ustalić ich pochodzenie i aby zapobiec powiązaniom rodzinnym lub narodowościowym.

imagesAnalizując zdjęcia z zamachu terrorystycznego z dnia 10 lutego 2017 gdzie widzimy czołówkę samochodu BOR-u z drzewem oraz uszkodzony samochód marki Fiat oraz przeanalizujemy nagranie z obchodów miesięcznicy warszawskiej w dniu 10 grudnia 2016 to łatwo domyślić się, że każdego 10 miesiąca Szydło jest terroryzowana aby wymóc na niej określone postępowanie lub działanie.

oswiecim-miejsce-wypadku-premier-szydlo

Nigdzie nie mogę znaleźć danych personalnych kierowcy czerwonego samochodu, kim jest, gdzie pracuje, sytuacja rodzinna, itp. Zapewne « rzetelność » mediów bierze górę nad faktami. Według oficjalnych informacji fiat seicento wjeżdża z prawej strony w opancerzoną ciężką limuzynę, a kierowca zamiast krótkim gwałtownym ruchem w prawo odepchnąć lekki samochód to ucieka przed wiele lżejszym i mniejszym samochodem w drzewo.

„Kierowca limuzyny rządowej próbując uniknąć skutków zderzenia odbił w lewo. Na poboczu uderzył w drzewo” – mówił rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń. Problem w tym że nie uniknął zderzenia co widać na zdjęciach !!!

izrael-szydlo-kolizjaJak można łatwo zauważyć logiki usprawiedliwienia dla zdarzenia brak. To już przestaje być « zbiegami okoliczności », a przybiera formę zaplanowanego terroru Uzurpator, Gubernator, Minister Wojny czy Minister Spraw Żydowskich zwanych dla niepoznaki zagranicznymi.

Jeżeli mogę coś doradzić to w Muzeum Kolejnictwa Warszawa Główna stoi na peronie pociąg pancerny, który jest sprawny. Mały zabieg kosmetyki przemysłowej i na nowo może rozpocząć służbę. Jedyny problem to połączenie kolejowe z Izraelem ale od czego jest wideo. http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-izrael-kolizja-samochodow-z-kolumny-jadacej-z-premier-beata-,nId,2309582

szydlo-wypadek