Zamach na zdrowie Szydło.

Pragnę Państwa poinformować, iż jestem pod ogromnym wrażeniem w jaki sposób media i władza wszelaka kreują terrorystę na bochatera. Tak dobrze Państwo przeczytaliście przez „ch”. Zamach na Szydło to iście diabelska robota i aby móc pojąć wszystkie elementy zdarzenia i skonfrontować ją z wiedzą nabytą dotyczącą funkcjonowania reżimu okupacyjnego w Polsce nie należy posiadać opcji politycznej lub kolaboracyjnej. Na wstępie pragnę napisać, iż to nie był zamach na jej życie lecz zamach na jej zdrowie co bardziej skomplikuje sprawę.

Sprawa zamachu na Szydło w pewnym sensie przypomniała mnie zamach na świetnego francuskiego komika, który postanowił zostać Prezydentem Francji. Francuzi świetnie wyczuli intrygę i dla śmiechu postanowili wspierać tego artystę wbrew całej judeo-satanistycznej władzy z prawa i lewa.

Michel Gérard Joseph Colucci lubił jeździć motocyklem i według mojej wiedzy gdy postanowił zostać dla śmiechu Prezydentem Francji powinien zrezygnować z jazdy na motocyklu dla własnego bezpieczeństwa. Pozostał wierny swoim zamiłowaniom i naiwny, iż etatowi mordercy nie pozbawią go życia. Oficjalna wersja głosi że zginął w wypadku drogowym jadąc na motocyklu. Jednak świadkowie zgodnie przyznali że Coluche po lekkim zderzeniu z ciężarówką podniósł się o własnych siłach i czekał na ratowników oraz Policję. Ambulans zabrał aktora i wtedy cała komedia zakończyła się dramatem dla niego ponieważ istnieje podejrzenie graniczące z pewnością, iż w karetce byli agenci służb specjalnych, którzy mieli za zadanie doprowadzić go do definitywnego zakończenia jego ziemskiej kariery komika mając na uwadze zagrożenie dla całego establishmentu judeo-satanistycznego Francji. W Łodzi mieliśmy również ratowników, którzy postanowili tylko dorobić do pensji więc ukradli prawa autorskie ratownikom ze służb specjalnych z Francji.

I tutaj należy zwrócić uwagę na okoliczności zamachu na zdrowie Szydło. Jest 10 lutego 2017 roku prawie 31 lat od śmierci francuskiego komika, technologia jest tak rozwinięta, iż judeo-sataniści mogą zabić kogo tylko chcą w dowolnym dla nich momencie.

Wiem; brzmi to trochę science fiction napiszę po Polsku fantastyka naukowa. Jednak plany globalnego zniewolenia ludzkości zakładają, iż każdy człowiek będzie posiadał w swoim organizmie substancję, którą decydenci będą mogli uruchomić w dowolnym dla nich momencie poprzez np.: fale radiowe o określonej częstotliwości na zasadzie telefonu komórkowego. Substancja zostanie aktywowana za pomocą fal radiowych powodując śmierć człowieka w nie wyjaśnionych okolicznościach. Szczególny dzień na takie ataki to piątek ponieważ sekcje zwłok przeprowadza się od poniedziałku do piątku do godziny 15. Wprowadzaniu takiej diabelskiej mieszanki do organizmów ludzi mają służyć przymusowe szczepienia ludności oraz chemitrails czyli spryskiwanie ludzi z powietrza powodując obłoki śmierci.

https://rafzen.wordpress.com/2012/06/25/aerosol-sprays-chemtrails/

Aby Państwu przybliżyć trochę tematykę podam prosty przykład. Aby sporządzić vinaigrette należy do naczynia dodać musztardę, ocet winny oraz olej. Te trzy substancje nie będą jeszcze smacznym sosem ponieważ dopiero gdy je wstrząśniemy otrzymamy vinaigrette. I tak też działają zabójcze substancje, które mogą przebywać w naszym organizmie nie będąc aktywne i dopiero przy odpowiednim wstrząśnięciu np.: falami radiowymi będą aktywne i nas zabiją.

To w celu wstrzyknięcia takich śmiercionośnych substancji doprowadzono do wypadku drogowego Szydłowej.

Przecież każdy może zapoznać się z dynamiką Newtona i dojść do wniosku, iż rządowa opancerzona limuzyna ważąca ok. 3.5 t i jadąca z prędkością ok. 100 km/h /kamery z monitoringu które zarejestrowały przejazd kolumny/ nie może być wytrącona z toru jazdy przez samochód ważący zaledwie 730 kg i na małej prędkości skręcający w lewo. Gdyby był to czołg skręcający w lewo to faktycznie tor jazdy opancerzonej limuzyny uległ by zmianie i w tym przypadku zderzenie czołowe z drzewem byłoby logiczne.

No tak ale kto chciałby szantażować judeo-satanistów jak nie sami judeo-sataniści i na tym polega całe sedno sprawy ponieważ to wizyta Merkelowej miała decydujące znaczenie aby przeprowadzić zamach. W końcu ktoś z zewnątrz z siłą argumentów musi przemówić do politycznej dziatwy co będzie gdy ….., ponieważ pachołek judeo-satanistów Tusk  i zadeklarowany kandydat na Berezę Kartuską zdecydowanie jest skompromitowany zamachem warszawskim z 2010 roku.

Jeżeli prześledzimy program wizyty Merkel to zauważymy, iż odbyła ona poufne rozmowy z trzema znaczącymi ośrodkami władzy w Polsce jakby nie mogła spotkać się gremialnie z Dudą; Szydło i Kaczyńskim i zaoszczędzić swego cennego czasu dla imigrantów.

Na Kaczyńskim deklaracja Merkel, iż jej mocodawcy mogą zrobić co chcą i kiedy chcą nie robi wrażenia, ponieważ on chciałby umrzeć bio w przeciwieństwie do swego brata i czy będzie Szydło czy jej nie będzie to on ma wielu zastępców. Jednak gdy Merkel sam na sam przekazała Dudzie informację dot. Szydło i oświadczyła, iż zna pewnego imigranta, który spotkałby się z jego córką w celach kulturalno-religijnych to niewątpliwie trafiła na podatny grunt uprawy strachu.

Zatem aby władza w Polsce uwierzyła do czego zdolni są judeo-sataniści należało poinformować każdego z osobna: kto w Polsce sprawuje realną władzę, poinformować iż Szydło będzie mogła zostać w każdej chwili usunięta na zasadzie piątkowego zdarzenia oraz przeprowadzić wypadek drogowy tak aby Szydło została uzależniona na określoną chwilę od lekarzy pierwszego rozboju, którzy podadzą jej śmiercionośną lecz nie aktywną jeszcze substancję. Szydło oczywiście dowie się w odpowiednim czasie od Dudy albo od Kaczyńskiego, że nosi w obie zarodek śmierci ale ani jeden, ani drugi nic nie mogą dla niej zrobić i to ona musi zdecydować np. o ewentualnej wojnie z Rosją.

Tak też się stało; zadanie zostało wykonane i prawidłowo wdrożone aby w każdej chwili kontrolować wydarzenia na zasadzie seryjnego samobójcy. Być może kierowca limuzyny albo lekarz niebawem popełni samobójstwo z powodu osobistego narażenia na uszczerbek zdrowia osoby „chronionej”  dokonując seppuku jak na rycerza przystało.

Na koniec tylko dodam, iż cały ten zaplanowany cyrk z wypadkami samochodowymi miał za cel wyrobienie w opinii publicznej przekonania, iż wypadki drogowe to normalna sprawa.

anigif-i