Planowanie życia w Polsce

Aktualnie mamy sytuację z reżimem okupującym Polskę iż prowadzi politykę wojenną w interesie Izraela i w dodatku za pieniądze Polaków ! No cóż wielu jest gotowych uznać to za świetną doktrynę wojenną głoszącą, że co Nas nie zabije to z pewnością wzmocni. Kobiety oddające swe dzieci do żłobków czy przedszkoli również wmawiają sobie na podobnej zasadzie teorię iż najlepszą odporność ich dzieci uzyskują po przebytej chorobie.

bionic-eye-cameraW końcu należy sobie wmówić że roboty niewolnicze są lepsze od wychowywania swego potomstwa i dlatego gdy dzieci w żłobkach lub przedszkolach maltretuje się przebytymi chorobami  to maltretuje się je dla ich dobra. Taką samą patologię posiadamy w zakresie władzy okupacyjnej w Polsce gdzie wszystko jest sprawnie i z wyprzedzeniem zaplanowane i zrealizowane natomiast Polacy gdy napiszą Petycję do Parlamentu Europejskiego to pójdą siedzieć na kilka miesięcy w więzieniu za treści zawarte w petycji.. /Petycja nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego/.

Więcej o planowaniu życia społecznego w Polsce opowie Pan Zbigniew Czyżewski.

Osobiście cieszę się z udzielonego wywiadu przez Pana Czyżewskiego ponieważ jest on świadkiem części historii Polski, którą powinni poznać Polacy.

Zatem Polacy, Rodacy, Słowianie; ustawka polityczna to nie żaden matrix tylko republika kapusi.