Teatr barbarzyńców talmudycznych zwany powszechnym.

pieklo-na-ziemi

Grupa kombatantów zaprosiła mnie na protest w związku z sobotnią premierą spektaklu « Klątwa » w Warszawie.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga oświadczył, że dzisiaj 22 lutego 2017 r. prokuratura wszczęła z urzędu dochodzenie « w sprawie obrazy uczuć religijnych poprzez publiczne znieważenie przedmiotu czci religijnej oraz w sprawie publicznego nawoływania do popełniania zbrodni zabójstwa w trakcie spektaklu »Klątwa« w Teatrze Powszechnym w Warszawie, którego premiera miała miejsce w dniu 18 lutego 2017 r. ».

– Podstawą wszczęcia dochodzenia były ogólnodostępne, wyemitowane w mediach fragmenty spektaklu « Klątwa », publikacje prasowe w tym zakresie, jak też publiczne zapowiedzi wielu osób o złożeniu zawiadomienia o podejrzeniu popełniania przestępstwa, wskazujące na konieczność dokonania prawnokarnej analizy zaprezentowanych podczas przedstawienia zachowań – poinformował prok. Łapczyński.

No tak prokuratura wszczyna śledztwo, spektakl trwa, minister kultury talmudycznej z unii wolności niejaki Gliński w randze wicepremiera milczy natomiast właściciel oznajmia, iż nie planuje odebrania żadnego dofinansowania teatrowi, dlatego że pieniądze, które przekazujemy na działalność teatru, nie są przeznaczone na konkretną sztukę, tylko na całoroczne funkcjonowanie teatru – powiedział reprezentujący interesy władz miasta niejaki Milczarczyk.

Pytanie pozostaje aktualne: dlaczego judeo-sataniści plują w twarz Polsce i Polakom w Polsce i nazywają to kulturą ?

Jeżeli już ktoś chce koniecznie propagować ludowe barbarzyństwo talmudu niech to robi albo w Izraelu za pieniądze żydowskie albo w internecie za prywatne środki finansowe. A tutaj okazuje się iż walka z tożsamością Polaków odbywa się za środki publiczne Polaków.

Druga sprawa to pisałem kilka lat temu o prawej i lewej Warszawie.

https://rafzen.wordpress.com/2013/04/09/lewa-i-prawa-chrzescijanska-warszawa/

Nie jest wykluczone, iż judeo-sataniści kościelni prowadzący wewnętrzną wojnę ideologiczną z pominięciem nauk Jezusa aby jako jedyni pozostać na wysypisku cywilizacyjnym podrzucili dzięki modlitwom pentagramowym w Sejmie kard. Nycza zgniliznę Arcybiskupowi Hoserowi, tak jak kiedyś podrzucano zwłoki osób chorych w okresie oblężeń twierdz. Teraz kard. Nycz będzie miał świetną okazję oznajmić, nie tylko swym braciom budowlańcom: « To tylko w diecezji Hosera odbywają się takie bluźniercze spektakle ».

Drugie pytanie nasuwa się same : Co do cholery robi minister kultury oprócz liczenia kasy, żarcia i podróżowania za cudzesy ?

Przypomnę wszystkim iż 1000 lat w dziejach historii Polski i Polaków to nie jest epizod w życiu Polaków i to bez względu czy jesteśmy wierzący w Jezusa czy też nie. Więc szanujmy Nasze wspólne dziedzictwo ponieważ My Polacy, Słowianie nie napadamy  na kraje aby je okraść ze wszystkiego również z tożsamości w przeciwieństwie do judeo-satanistów gdzie tradycje rabowania  całych nacji sięgają czasów Mojżesza i metody do dnia dzisiejszego nie uległy zmianom.

Przypomnę iż judeo-sataniści mają dwie metody rabowania ogłupionych religią dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8:44/ poszczególnych narodów; metodę mojżeszową tzn. że ich przedstawiciel lub przedstawiciele posiadają realną władzę w danym kraju po czym następuje wyprowadzenie majętności z tego kraju. Druga metoda nazywa się Esterką i tutaj kobieta ma wpływ zasadniczy na decydenta po czym cała diaspora może opływać w luksusach. W Polsce mamy okupację hybrydową czyli mojżeszową esterkę więc nie wróży to dobrze kolejnym pokoleniom Polaków, Słowian.