Wczoraj wyszedł z więzienia Pan Włodzimierz Knurowski

knurowski-wlodzimierzW dniu wczorajszym Pan Knurowski zadzwonił do mnie i powiadomił, iż opuścił więzienie. Jak wszyscy Polacy wiedzą Włodzimierz Knurowski to śmiertelny wróg wszelakiej władzy w Polsce w tym PiS-u, która to partia na takich sprawach doszła do władzy okupacyjnej w Polsce oszukując Polaków że będzie działała w interesie Polaków, rdzennych mieszkańców.

Tak się jednak nie stało i mamy kontynuację polityki dewiacji talmudycznej w myśl zasad Mosaismu, a najlepszym przykładem to palenie głupa przez prominentnych b. działaczy unii wolności będących u władzy w związku z przedstawieniem Klątwa w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

https://rafzen.wordpress.com/2017/02/22/teatr-barbarzyncow-talmudycznych-zwany-powszechnym/

Przecież taki Duda czy inny kacyk judeo-satanistów jak może coś zrobić dla Pana Knurowskiego jeżeli po referendum w Wielkiej Brytanii w sprawie opuszczenia struktur Unii Europejskiej Duda zaapelował do wszystkich przywódców unijnych aby już nigdy nie dopuszczono do tego typu referendum w żadnym kraju. Jak wiemy Pan Knurowski oficjalnie deklaruje, iż Unia Europejska to aktualny okupant Polski i jeżeli ma taką możliwość depcze flagę z żółtymi pentagramami symbolizującą dwanaście plemion dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8:44/.

Sprawa Pana Knurowskiego jest specyficzna i obrazuje formę apartheidu w stosunku do Polaków w Polsce. Przecież na całym świecie; no być może oprócz państw reżimowych oraz religijnych jak Watykan czy Izrael za wyrządzoną krzywdę należy zapłacić i takiej zapłaty Pan Knurowski żąda nie tylko od władzy co od firmy Carlsberg Okocim za zaniechania w przedmiocie utrzymania właściwego stanu brzegu rzeki, która wylała na dzierżawione grunty rolne przez Pana Knurowskiego powodując poważne straty natury finansowej.

Przypomnę iż Pan Knurowski został uwięziony za palenie gałęzi na jego gruntach. Został on ukarany mandatem w wysokości 100 złotych przez lokalnych kacyków Mosaismu.

https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

Wobec sprzeciwu zapłacenia mandatu sąd okupacyjny zamienił mandat na dwa dni więzienia.

Faktem pozostaje sprawa egzekwowania mandatu z całą stanowczością władzy okupacyjnej, natomiast uregulowanie udokumentowanych i poniesionych strat przez rolnika z Małopolski jest tematem zabronionym mimo wieloletnich protestów Pana Knurowskiego w różnych miejscach w Polsce. Normalny Sąd gdyby podjął informację procesową o sporze natury finansowej między  Panem Knurowskim z jednej strony i władzą z drugiej strony powinien zawiesić egzekwowanie tego mandatu do czasu rozstrzygnięcia trwającego wiele lat konfliktu między stronami.

Podobno już nigdy nie miało być tak, że wykonywano wyrok sądowy i nie jest to istotne czy to jest kara śmierci czy dwóch dni więzienia aby później zamordowanego fizycznie lub cywilnie człowieka  rehabilitować. No tak ale wielu zapyta: jak w takim razie ma działać władza jeżeli ktoś jest w sporze finansowym z władzą, przecież nie może zawieszać trwających postępowań ? Odpowiem, iż władza ma działać sprawnie i szybko gdy jest w sporze z mieszkańcami. Jeżeli tego nie czyni to stosuje znaną procedurę odwlekania spraw aby czasami nie wypłacać odszkodowań. Ma to jakieś uzasadnienie jeżeli jest to władza okupacyjna lub kryminalna albo okupacyjno-kryminalna.

Na tym łatwym przykładzie ukazałem Państwu całą prawdę na temat władzy okupacyjnej w Polsce. Jeżeli chęć sprawiedliwości społecznej dla władzy zamyka się w kwocie 100 złotych zamienione na więzienie, to znaczy. że władza w Polsce jest poniżej dna przyzwoitości.