Jutro dzień Naszych Bohaterów

Obchodząc jutrzejszy Dzień Naszych Niezłomnych Bohaterów zwróćmy uwagę na słowa – wyklęci i wilki !!!

Wielu zdrajców i tym samym okupantów Naszej Ukochanej Ojczyzny używa fałszu intelektualnego aby to święto stało się kolejnym świętem jestem za, a nawet przeciw i prowadziło do nie kończących się sporów między Polakami.

Ja tradycyjnie zjawię się pod Komendą Stołeczną Policji w Warszawie o godzinie 12, gdzie przy bramie wejściowej jest wmurowana Tablica pamiątkowa poświęcona Naszym Bohaterów. Jako jedna z pierwszych z początkiem lat dziewięćdziesiątych została wmurowana ku pamięci Bohaterskim Policjantom m.in. Bolesławowi Kontrymowi. W tych czasach jeszcze nikt nie użytkował politycznie Naszych Bohaterów w celach komercyjnych sprzedaży zdrady owiniętej w papier toaletowy z Magdalenki

Ciała Bolesława Kontryma nie znaleziono do tej pory !!! Za to wiemy że Wałęsa był kapusiem, a odszczepieniec watykański Jacek Mędlar nie wpuszczony w Wielkiej Brytanii, natomiast abp Marek Jędraszewski odprawił Mszę św. w intencji Żołnierzy Wyklętych, odprawionej w Katedrze Wawelskiej gdzie oświadczył.cyt: „Ci ludzie to nie ‚wyklęci’, ale nasi przodkowie, wobec których my czujemy się spadkobiercami. Spadkobiercami wielkiego skarbu, który zobowiązuje” – mówił do zebranych metropolita krakowski. http://episkopat.pl/abp-jedraszewski-jestesmy-spadkobiercami-zolnierzy-wykletych/

Czyli mamy typową definicję za, a nawet przeciw; gdzie oficjalnie odprawia się rytuały religijne za żołnierzy wyklętych w myśl zasad Mosaismu, a w homilii twierdzi się, że oni nie są wcale wyklęci. Jak wiemy słowa i określenia mają swoje znaczenie zwłaszcza gdy uznajemy dogmat, iż słowo było pierwsze.

Teraz napiszę, iż tylko chuje stosują techniki manipulacji na zasadzie: jestem za, a nawet przeciw ale abp. Jędraszewski nie jest chujem.Tak można w nieskończoność ludziom opowiadać głupoty tylko problem w tym, że kolaboracja z mordercami Polaków czytaj: LUDOBÓJCAMI skończy się przymusową emigracją do Watykanu lub Izraela.

Mam nadzieję że Polacy, Rodacy, Słowianie będą właściwie używać określeń i zamiast np. reżim hitlerowski w Niemczech lub reżim bolszewicki w Rosji używać będą właściwych określeń jak: reżim żydowski w Niemczech czy reżim żydowski w Rosji. Osobiście wiem jak to jest trudne gdy praktycznie całe życie używało się określeń typu: hitlerowcy czy komuniści.

W takim dniu jak jutro niech każdy Policjant w Polsce zdaje sobie sprawę że Ustawa 1066 o « bratniej » pomocy » jest de facto skierowana przeciwko nim, ponieważ to oni posiadają broń i gdy czasami przyszłoby im do głowy bronić zasad na które ślubowali czyli LEX I PATRIA – PRAWO i OJCZYZNA wypisanych na ich sztandarach to zostanie użyta taka sama siła ludobójcza jak w przypadku Bolesława Kontryma  !

Nazywajmy Naszych Bohaterów dosłownie: Bohaterami, a nie ludźmi wyklętymi jak chce cała diaspora judeo-satanistów w Polsce !

Pismo do Komendanta Stołecznego Policji – pdf

 

kontrym_boleslaw