Mapa Ludobójstwa Polaków

Wczoraj byłem pod Komendą Policji w Warszawie gdzie wmurowana jest na gmachu władzy bodajże pierwsza z tablic  upamiętniająca żołnierzy, którzy polegli w ramach zaplanowanego ludobójstwa Polaków przez rzekomo ateistycznych żydów. Tablica została umieszczona już w 1991 roku ku Chwale Naszym Niezłomnym Bohaterom. Wśród zgromadzonych byli ci którzy tę tablicę umieszczali lub ich najbliższa rodzina oraz artyści i inne osoby.

Jak to bywa w tym miejscu i tym szczególnym dniu wczoraj nie było ekipy antyterrorystycznej jak cztery lata temu ale limuzyna BOR-u, która przez uchylone okno od strony kierowcy kręciła super tajny dokument z odbytej skromnej uroczystości.SAMSUNG CSC

Jednak najistotniejszą sprawą było ujawnienie mapy żydowskiego ludobójstwa na Polakach w okresie 1944 – 1956. Widząc tę mapę po raz pierwszy uzmysłowiłem sobie skalę ludobójstwa na Polakach przez podobno ateistycznych żydów w tym okresie.

Trudno jest pisać na jej temat gdyż należy ją zobaczyć. Oczywiście właściwa nazwa jest ukryta aby nie budziła jednoznacznych skojarzeń i napisano tylko Miejsca eksterminacji Narodu Polskiego w latach 1944 – 1956.

No cóż ludzie są tak zastraszeni mordowaniem rytualnym, iż ci którzy tę mapę sporządzili zapomnieli napisać, kto odgrywał kierowniczą rolę w tym ludobójstwie Polaków.SAMSUNG CSC

Jednak mapa żydowskiego ludobójstwa na Polakach jest i proszę z niej korzystać w prawdzie. Ciekawy jestem czy z powodu tej mapy Duda rozwiedzie się z żoną oraz czy kościół dalej będzie obchodził w Polsce dzień ludobójców Polaków obchodzony corocznie w dniu 17 stycznia i ustanowiony przez Episkopat rzekomo Polski w 1997 roku.

SAMSUNG CSC