Katyń – Przełomowa Informacja

pic_0154

Wyjątkowy to dzień dla wszystkich Polaków, iż mogą usłyszeć informację od Pana Mariusza Błaszczaka Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji iż cyt: « Zastanawiamy się nad tym, jak do tego doprowadzić », chodzi mianowicie o sprowadzenie zwłok Polaków zamordowanych w Katyniu, Miednoje, Starobielsku i Ostaszkowie w 1940 roku za obopólnym porozumieniem reżimów żydowskich z Niemiec i Rosji i ustalonych na czterech konferencjach Gestapo i NKWD.

Taka Merkelowa mimo że Polska jest w NATO i Unii Europejskiej, a jej kochaś niejaki Tusk jest szefem gescheftu unijnego nie chce ujawnić dokumentów z ustaleń Gestapo i NKWD pomimo składania takich wniosków m.in. przez Muzeum Katyńskie. Putinowi nie dziwię się że nie chce ich ujawniać z prostego powodu; postrzegania Polski i Polaków jako wrogów nuklearnych dla Rosji mimo że nie posiadamy tego rodzaju broni.

Musimy zdać sobie sprawę, że po ujawnieniu tych dokumentów z konferencji judeo-satanistów upada cały biznes żydowski związany z operacją « holocaust ».

 

 

Będąc dzisiaj na Mszy w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie z okazji rozpoczęcia mordu rytualnego na Polakach dokonanego przez żydów w roku 1940 i trwającego równo 40 dni w tym 7 niedziel skorzystałem z okazji aby zadać obecnej władzy niewygodne pytanie w sprawie sprowadzenia zwłok, o które wnioskowały rodziny pomordowanych m.in. Pani Witomiłła Wołk-Jezierska i Pani Krystyna Krzyszkowiak w Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu. Sprawa jest bardzo poważna z uwagi na wyrażoną wolę wielu zamordowanych aby spocząć w Polsce w Ojczystej Ziemi.

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/11/katyn-to-mord-rytualny/

Jak dotąd wszelaka władza unikała realizacji ostatniej woli Polaków z powodów takich samych jak  zabrania Lenina z Kremla. Judeo-sataniści dokonując mordów rytualnych w określonym celu używają ludzi aby składać swemu bożkowi wota na znak swej wiary w niego i wierności dla niego. Innymi słowy pisząc gdy Polacy zabiorą im judeo-satanistyczne zabawki pozbawią ich diabolicznej mocy w co dewianci wierzą.

Jest to pierwszy Rząd, który deklaruje że chce tę sprawę załatwić, a czy ją zrealizuje w dużej mierze zależeć będzie od ich chlebodawców z Izraela. Poprzedni , który zapragnął być nawet stroną w procesie strasburskim wiedząc o takim wniosku złożonym do Trybunału nawet nie napisał do Putina co o tym sądzi ? mimo wyjątkowych smoleńskich relacji między nimi.

Miejmy jednak nadzieję, że zwłoki Polaków zostaną wydane rodzinom zgodnie z odwiecznym prawem !