Rada Państwa lub Rada Europejska to totalitaryzm cywilizacyjny.

Zgłoszenie przez rząd w Polsce innego kandydata wobec obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej niejakiego Tuska zmusiła europejskich dewiantów do poszukiwania « planu B ».

Swego czasu za głównych kontrkandydatów dewianta z Polski uważano byłą szefową rządu w Kopenhadze, Halle Thorming-Schmidt oraz premiera Irlandii Endę Kenny’ego.

Obecnie lista nazwisk nieco się wydłużyła i obejmuje takich zboczeńców cywilizacyjnych jak np.: Francoise Hollande typowego judeo-satanistę z 6 % poparciem we Francji. Jest również maltański muscat zwany Josef Muscat oraz estoński AA czyli były premier Estonii i obecny wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Andrus Ansipie.

Wszystko byłoby normalne gdyby nie to, że Polacy takie systemy pseudo władzy przerabiali i postanowili raz na zawsze skończyć z żydowskim totalitaryzmem, który powrócił w Unii Europejskiej.

Tak jak wybiera się Przewodniczącego Rady Europejskiej tak samo wybierano Przewodniczącego Rady Państwa. Apartheid w stosunku do Polaków był taki sam jak obecnie w Unii Europejskiej. Polacy nie mogli wybierać swego przedstawiciela natomiast judeo-sataniści tak.

Nie chcę tutaj w żadnym przypadku pisać, iż PiS jest partią Polaków natomiast można śmiało napisać że ci dewianci realizują program ludobójstwa Polaków w Polsce na zlecenie państw trzecich ale za pieniądze Polaków. Taki gescheft zaplanowany i ustalony przez delegacje władzy świeckiej i kościelnej w Izraelu. Nawet gdyby faktycznie identyfikowali się z Polakami i realizowali pozorowany program polityczny to nigdy by nie wybrali kandydata z partii opozycyjnej, tylko wysunęli swoich kandydatów jak np. Legutkę czy Czarneckiego.

Jestem spokojnej myśli i wiem że scenariusz został już napisany aby upokorzyć kolejny raz Polaków w którym to scenariuszu nad wyraz aktywną rolę sprawuje obecna partia władzy, która otrzymała zadanie: jestem za, a nawet przeciw albo jestem przeciw, a nawet za i wybrać Tuska na następną kadencję, ponieważ formalnie, jeśli nie ma konsensusu, decyzję podejmuje się w drodze glosowania większością kwalifikowaną. Gdyby były inne zamiary Tusk już dawno przebywałby na ul. Rakowieckiej w Warszawie w związku z przeprowadzonym zamachem stanu i śmierci 96 najwyższych urzędników państwowych w dniu 10 kwietnia 2010.

 

Ce diaporama nécessite JavaScript.

 

Przypomnę że była Rada Państwa to taki sam kolegialny organ naczelnej władzy jaką jest Rada Europejska. Zarówno w Radzie Państwa jak obecnie Radzie Europejskiej wybór Przewodniczącego dokonuje się za aprobatą członków tych właśnie Rad i dlatego judeo-sataniści, którzy wymyślili systemy totalitarne nawet nie musieli zmieniać nazw.

Jedyna zasadnicza różnica pomiędzy Radą Europejską, a Radą Państwa była taka, że jeżeli ktoś głosował przeciwko desygnowanemu kandydatowi w Radzie Państwa to nie był wybierany ponownie na członka tej Rady i w taki prosty sposób reżim żydowski w Polsce realizował jednomyślność, natomiast Rada Europejska realizuje postanowienia, dyrektywy i zalecenia Europejskiego Parlamentu Żydów, którzy dbają także o jednomyślną czystość poglądową w poszczególnych państwach.

Żydowski Parlament Europejski został utworzony w 2011 roku, a jego inauguracja miała miejsce w lutym 2012 roku i jest realizacją zmian ustrojowych po Traktacie Lizbońskim. Siedzibą zgromadzeń dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8:44/ jest budynek Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech modelu ustrojowego najwyższych organów państwowych w systemach konstytucyjnych państw reżimów żydowskich w Europie było powoływanie drugiego, obok parlamentu, naczelnego organu władzy państwowej. Organ ten nie posiadał jednak cech właściwych instytucji przedstawicielskiej, gdyż nie pochodził z wyborów powszechnych i bezpośrednich.

Więcej tutaj:

Pozycja ustrojowa Rady Państwa – pdf

Mosaism