Co ma do powiedzenia w Unii Europejskiej podobno legalnie wybrana władza?

NIC !!! NIE MA DO POWIEDZENIA LEGALNA WŁADZA W DANYM KRAJU, A W DODATKU WIDAĆ JAK NA DŁONI, ŻE POLACY MAJĄ SAMYCH PRZYJACIÓŁ W UNII EUROPEJSKIEJ, I KTÓRZY SZANUJĄ WOLE WŁADZY W POLSCE !!!

https://rafzen.wordpress.com/2017/03/09/rada-panstwa-albu-rada-europejska-to-totalitaryzm-cywilizacyjny/

Przypomnę że na szczyty Rady Europejskiej generalnie jeździli Kaczyński z Tuskiem jako Prezydent i Premier. Obecnie po wyborze Tuska na ten patologiczny urząd inaczej wygląda zderzenie czołowe limuzyny Szydło z drzewem, natomiast nieobecność Dudy na tym szczycie potwierdza jedynie wcześniejsze doniesienia, że jest prowadzony przez służby obcego kraju w dodatku wrogiego , który udzielił schronienia wielu mordercom Polaków.

Nieobecność Dudy na tym szczycie miała go uchronić przed kompromitacją łatwą do przewidzenia. Czy go uchroni od kompromitacji ? W to wątpię ponieważ już jest skompromitowany wśród Polaków nie tylko z powodu żony czy rodziny ale tego że Polacy postawili pierwszy pomnik 96 ofiarom zamachu stanu na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i po tym pierwszym pomniku jakim był postawiony tam Krzyż pozostały tylko Krzyże uwięzione w łańcuchach. Jest natomiast zwyczajowa tablica lub kto woli macewa albo stela nagrobna. Różnicy między Krzyżem i macewą nie muszą wyjaśniać. Menora zagościła na stałe w Pałacu Uzurpatorów, natomiast sam Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia sprofanował kard. Nycz wraz z obecnym bp. Markowskim.

Wybór Tuska jeszcze raz pokazał prawdziwe oblicze apartheidu w stosunku do Polski i Polaków. Judeo-sataniści nie tylko upokorzyli Polskę i Polaków ale rozgrywają łatwą do przewidzenia grę strategiczną pod nazwą: Drang nach Osten kontynuując zaplanowane ludobójstwo Polaków Słowian za pośrednictwem fałszywych Polaków, którzy w wyniku II żydowskiej wojny światowej otrzymali nowe tożsamości.

Na szczególną uwagę zasługują relacje żydów z Rosji i Niemiec okupantów tych krajów. I tak Władymir Putin potomek Rasputina, którego syn swego czasu był osobistym kucharzem Stalina zaprosił w celu « unormowania » relacji niejaką Merkel. Zdajemy sobie sprawę, w jakim jesteśmy miejscu, w jakim stanie są nasze stosunki. O ile rozumiem, nasze główne zadanie polega na tym, by te stosunki w pełni unormować – powiedział Władimir Putin.

Czytając to oświadczenie należy zwrócić uwagę na dwa aspekty deklaracyjne. Otóż Putin mówi o miejscu i zadaniu do wykonania. Tak to miejsce nazywa się Polska, natomiast zadanie do wykonania jest łatwe do przewidzenia czyli powtórka z historii.

Innymi słowy pisząc jeżeli już dewianci zaakceptowali, iż mają gówno do powiedzenia w Unii Europejskiej to dlaczego nie wysyłają nowodelegowanego Tuska do Putina z oczywistą przesiadką w Smoleńsku ? Ładnie uściśnie dłoń Putinowi i do ucha powie podczas regulaminowych uścisków że wszystko odbywa się zgodnie z planem.

Tak wygląda teraz Polska pod okupacją judeo-satanistyczną gdzie króluje zasada: jestem za, a nawet przeciw, którą w szczytowaniu elokwencją nieopacznie ujawnił Wałęssa. Ogólne poparcie dla Tuska ze strony wszystkich krajów członkowskich wskazuje, że PiS i PO to wspólnota szamba cywilizacyjnego o czym wiedzą wszyscy oprócz wielu Polaków otumanionych mediami reżimowymi. Nie usprawiedliwiając tutaj nikogo należy zauważyć wybór mniejszego zła zgodnie z zasadami talmudu.

Nie napawa to optymizmem na przyszłość dla Nas Polaków Słowian, zwłaszcza że okupanci już rozlokowali swych judeo-satanistycznych najemników na terytorium Polski.

My Documents105