Wspaniała różnorodność narodowa w zamachu londyńskim.

Media głównego szamba wypluły swoje dezinformacje i jak zawsze należy analizować zdarzenia po ich zakończeniu aby ujawnić intencje organizatorów tych diabolicznych igrzysk dla ludu jakimi są zamachy terrorystyczne. W środę po południu zdesperowany Brytyjczyk wjechał samochodem w grupę ludzi na Moście Westminsterskim w centrum Londynu.

No cóż kolejny raz możemy przekonać się, iż igrzyska ludowe zostały starannie przygotowane i zrealizowane. Na szczególną uwagę zasługuje narodowość uczestników tych igrzysk.

I tak na arenie śmierci wystąpili: Francuz, Rumun, Koreańczyk, Niemiec, Polak, Irlandczyk, Chińczyk, Amerykanin, Włoch i Grek !

Dziwne że nie było obywatela środowisk pedalskich lub żydowskich. Być może organizatorzy kolejnej zabawy śmierci wezmą to pod uwagę chociażby dla równowagi populacji na świecie, ponieważ w/w osobników ciąż przybywa mimo powszechnego « antysemityzmu » oraz powrotu do normalności w wielu krajach.

Dlaczego media fałszują informacje manipulując faktami i tym samym zatajając prawdę, że na arenie śmierci w roli głównej wystąpił Brytyjczyk Mosaista ? Przecież Khalid Masood urodził się w Boże Narodzenie 1964 r. w hrabstwie Kent jako Adrian Russell Ajao i co ciekawe cztery lata był przygotowywany i szkolony w okresie 2005 – 2009 w Arabii Saudyjskiej, notabene sojusznika Wielkiej Brytanii.

Czyli eksperymenty manipulowania żywymi organizmami i na żywych organizmach są realizowane ku uciesze garstki judeo-satanistów żyjących z manipulowania strachem ludzkim jako elementu współczesnej doktryny cywilizacji śmierci. Codziennie wychodząc z domu my i nasze dzieci za sprawą zamachów jesteśmy przymuszani do zastanawienia się, czy wrócimy do domu lub dożyjemy wieczora, a może ktoś nas zgwałci, zadźga, zastrzeli, wysadzi w powietrze albo jak to ostatnio jest trendy, rozjedzie ciężarówką ?

 

My Documents41

Możemy zatem spodziewać się, że na obszarze Unii Europejskiej Tusk wprowadzi stan wojenny aby tylko ocalić siebie od zagłady cywilizacyjnej na zasadzie niejakiego judeo-satanisty z Francji, Francoise Hollande. Ciekawe jaki stopień pokrewieństwa występuje między nim, a znaną reżyserką z Polski ?

A swoją drogą widać teraz jak na dłoni, że na czele IV Rzeszy czyli Unii Europejskiej muszą zasiadać li tylko potomkowie żydów, których ojcowie lub dziadkowie wiernie służyli reżimom żydowskim z Niemiec lub Rosji, a najlepszym przykładem jest niejaki Tusk, któremu poparcia udzielili wszyscy przedstawiciele judeo-satanistów w Unii Europejskiej. Okupanci z Polski zrobili wszystko aby ogłupić Polaków i dlatego wystawili kolegę partyjnego Tuska, a nie swojego kandydata.

Moim zdaniem Tusk był przyuczany do sprawowania funkcji Führera przez wiele lat z prostego powodu; wiele lat zajęła mu nauka języka angielskiego w związku z nabytą wadą tępoty umysłowej spowodowanej nadużywaniem tanich win w Polsce gdy jeszcze pracował jako malarz konstrukcji. Ten przykład świadczy dobitnie, że nie chodzi tutaj o poziom intelektualny umysłu analitycznego tylko przynależność rasową ! Wielu wystąpień publicznych uczy się na pamięć i tak w przypadku wystąpienia w Sejmie po zamachu stanu tzw. smoleńskim nauka zajęła mu, aż 9 miesięcy zanim wystąpił w tej sprawie. Hitler był także aktorem tego pokroju i również z przyuczenia.

Czy Państwa nigdy nie interesowało porównanie granic III Rzeszy i ich aliantów z granicami obecnej Unii Europejskiej ? Zatem zapraszam do analizy w kontekście planowanego kolejnego ludobójstwa Polaków Słowian na zasadzie III żydowskiej wojny światowej gdzie pokrzywdzonymi mają być oczywiście żydzi.

 

Andrzej Duda Anders Breivik-001