Podziękowania dla Telewizji Narodowej

Eugeniusz Sendecki

Pan Eugeniusz Sendecki twórca Telewizji Narodowej

Dzięki relacji Radosława Siedleckiego z wiecu w dniu 23 marca 2017 poparcia dla ludobójców szczepionkowych znanej partii politycznej PiS uzyskałem bezpośredni dowód na moją tezę, iż wszystkie miasteczka namiotowe w Warszawie mają wspólne zarządzanie polityczne.

https://rafzen.wordpress.com/2017/03/15/sad-najwyzszy-swietuje-100-lat-w-sluzbie-okupacyjnej-wobec-polakow/

Zarządzanie wspólnymi manifestacjami w poszczególnych miejscach Warszawy ma za cel skonsolidowanie opozycji oraz wspierania władzy ludobójców Polaków tak aby dla Polaków nie było miejsca w tym segmencie sprzeciwów społecznych.

Adam-Słomka-i-Zygmunt-Miernik-na-Mjadanie

Słomka i Miernik na Majdanie z Banderowcami

Polecam uwadze osobę Miernika oraz Adama Słomki, którzy rzekomo walczą z komuną, a tak naprawdę to legitymizują ich zbrodniczą działalność poprzez popieranie partii szczepionkowych ludobójców w Polsce, którzy uprzednio kolaborowali z mordercami Polaków.

Jak wiemy Jarosław Kaczyński był jedną z czołowych postaci wystawionej przez Kiszczaka aby okraść i zniewolić Polskę oraz wygnać Polaków z Polski na roboty niewolnicze.

Po 23 marca 2017 dzięki Telewizji Narodowej wiemy kto kogo popiera: zatem Słomka i Miernik i wielu innych brną w otchłań mordów popełnianych na Polakach. A podobno to taka twarda opozycja na zasadzie Morawieckich. Tak twarda ale w pomówieniach i rozmontowywaniu skromnych struktur Polaków.