Niemcy wypłacili odszkodowania wojenne tylko żydom

Strona nie będąca formalnie zaangażowana w II żydowskiej wojnie światowej otrzymuje reparacje wojenne natomiast Polska i Polacy są dyskryminowani na zasadzie apartheidu nawet w Unii Europejskiej.

Faktem jest że w armii Niemiec podczas tego konfliktu służyło grubo ponad 150 000 żydów i pełnili oni najwyższe stanowiska w tym morderczym dla Polaków reżimie.

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/

Innymi słowy pisząc to właśnie ci judeo-sataniście złupili całą Europę aby teraz chwalić się swoją gospodarką i zamożnością. Przecież w ten sposób to nawet najgłupsza nacja jest w stanie poprawić swój byt i swoich potomków.

Polska będąc pod okupacją judeo-satanistów oczywiście nie rości sobie prawa do żadnych odszkodowań co jest zrozumiałe. Skoro nasi współbracia sprawują władzę w Niemczech to dlaczego my judeo-sataniści z Polski mamy im utrudniać życie, a przecież nie będziemy wspierać Polaków w Polsce w otrzymaniu słusznych i należnych reparacji wojennych ! Zakazuje to nawet jedyna nasza religia Talmud.

Polacy mają swoje pensje w wysokości 1500 zł czyli ok. 390 euro i tyle im musi wystarczyć, a jeżeli nie to wykończymy ich kolejną wojną np: z Rosją lub Ukrainą albo Białorusią. Tak nam dopomóż jahwe ! deklarują już bez żenady judeo-sataniści w Polsce.

Są tacy wykształceni Polacy którzy judeo-satanistom nie popuszczą finansowo i do nich zalicza się m.in. były wykładowca akademicki dr Zbigniew Kękuś.

„Zbigniew Kękuś: biliony niewypłaconych przez Niemców odszkodowań dla Polaków!!! Konspiracja rządu”


https://www.youtube.com/watch?v=t3TsE3DnC1M

 

Angela-Merkel-Brandenburg