Serbia nie będąc w Unii Europejskiej zwiększa płace minimalne do 2200 zł.

Premier Serbii Aleksandar Vuczić wygrał w niedzielę w pierwszej turze powszechne wybory prezydenckie, uzyskując 55,1 proc. głosów. Jak wiemy Premier Serbii był osobą non grata w Unii Europejskiej co jedynie potwierdza charakter kryminalny Unii Europejskiej.

Vuczic

Na drugim miejscu znalazł się startujący jako kandydat niezależny centrysta Sasza Janković, którego poparło 16,72 proc. głosujących. Wszyscy pozostali kandydaci ulokowali się poniżej poziomu 10 proc. głosów. Frekwencja wyborcza wyniosła około 54 proc.

47-letni Vuczić ogłosił swe zwycięstwo jeszcze w niedzielę przed siedzibą konserwatywnej Serbskiej Partii Postępowej (SNS), gdzie zebrali się jego zwolennicy.

Dla nas to bardzo ważny dzień, wskazujący, w którym kierunku powinna zmierzać Serbia. Wybory pokazały, że większość Serbów sprzyja kontynuacji europejskiej polityki przy jednoczesnym zachowaniu bliskich relacji z Rosją i Chinami

— powiedział Vuczić.

Janković oświadczył natomiast, że „w uczciwych warunkach, przy uczciwej walce wyborczej, przy uczciwym dostępie do mediów także pogratulowałbym (Vucziciowi) jako pierwszy”. W państwowej komisji wyborczej członkowie ekipy Vuczicia obsadzili 12 z 17 miejsc.

Jak zaznacza wiele agencji judeo-satanistycznych w celu ukazania go jako marionetki, karierę Vuczicia wspierali ważni zagraniczni politycy.  Zaznaczają że był otwarcie faworyzowany przez prezydenta Rosji Władimira Putina, natomiast kanclerz Niemiec Angela Merkel zaprosiła go w trakcie kampanii wyborczej na kolację do Berlina. W końcu to legalny Premier Serbii i posiada obowiązki w tym międzynarodowe.

Obecnie trwa realizacja obietnic Vuczicia – w tym zwiększenie płacy minimalnej do poziomu 500 euro miesięcznie. Polska będąc w Unii Europejskiej od 2004 roku dopiero w 2017 osiągnęła niewolniczy poziom płac i wynagrodzenie za pracę od 1 stycznia 2017 wynosi 2000 zł brutto.

To znaczy, że Polacy w Polsce, jako dotychczas najmniej zarabiająca grupa społeczna, mogą liczyć na pensję w wysokości  tylko 1459 zł.

Przypomnę że judeo-sataniści w Polsce to najlepiej opłacana grupa społeczna skoro przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto to aż 4 305 zł, więc muszą zarabiać grubo ponad 10 000 zł miesięcznie !

Innymi słowy pisząc nie będąc w Unii Europejskiej płace Polaków w Polsce byłyby o wiele większe. Jednak okupanci nie chcą powrotów wielu judeo-satanistów do Rosji skąd w większości przybyli na fałszywych dokumentach lub wyjazdu do Izraela aby administracja w Polsce powróciła do Polaków. Tym samym zostałaby ona usprawniona i uczciwa co najlepiej widać we władzy sądowniczej opanowanej przez antypolskich dewiantów.

W Serbii rozdrobniona i zmarginalizowana anty-serbska opozycja od lat pluje na swój kraj i uskarża się, że Bruksela i Waszyngton nie reagują na kolejne antydemokratyczne posunięcia Vuczicia na platformie polityki wewnętrznej .

 

Należy zaznaczyć, iż to siłą podzielono Serbię ale i tak Kosowo będzie zawsze Serbskie !