Każdy Polak jest milionerem

Każdy Polak po otrzymaniu reparacji wojennych od Niemiec w żądanej kwocie 845 miliardów dolarów może wykupić część niemieckiego przemysłu.

Pan dr Zbigniew Kękuś złożył pozew do Sądu Okręgowego w Warszawie o wypłatę w/w kwoty tytułem reparacji wojennych.

https://rafzen.wordpress.com/2017/04/04/niemcy-wyplacili-odszkodowania-wojenne-tylko-zydom/

Zastanawiam się dlaczego media judeo-satanistyczne milczą w przedmiocie tego sądowego sporu. Przecież każdy żyd otrzymałby po tym gdy udowodniłby że był Polakiem również pokaźne środki finansowe.

No tak ale ile to 845 miliardów dolarów w złotych ?

Na dzień dzisiejszy to 3 367 494 000 000,00 złotych przy kursie dolara 3,9852.

Jeżeli tę kwotę podzielimy przez liczbę mieszkańców 38 427 000 czyli stan na rok 2016 to Niemcy winne są każdemu Polakowi równowartość ok. 87 600 000 złotych lub szekli jak kto woli. Zatem reparacje wojenne to lepszy biznes od prowadzenia wojen.

No tak ale Niemcy takich pieniędzy nie dadzą Polakom z prostego powodu że mają interes eksploatować Polaków jako tanią i wysoce wykwalifikowaną siłę roboczą zamiast pracować u Polaka.

Jestem zdania że lepiej umrzeć bogato zamiast umrzeć jako biedny niewolnik ponieważ i tak nam szykują kolejną wojnę z nasileniem ludobójstwa na Polakach, natomiast przyszłe pokolenia Polaków będą chociaż świadome dlaczego nas Polaków mordują !

Watykan oczywiście stanie u boku morderców Polaków w myśl zasady jestem za i nawet przeciw czyli wybaczamy i prosimy o wybaczenie i będzie uświadamiał że pieniądze to zło natomiast reparacje za wyrządzone szkody stoi w sprzecznością z  ich doktryną wiary. Natomiast nie stoi z sprzecznością doktryny wiary aby otrzymane środki finansowe przekazać biskupowi diecezjalnemu i mam nadzieję że każdy katolik w Polsce tak postąpi.

W tym stanie rzeczy proponowana doktryna ukraść pierwszy milion przez magdalenkowych kapusi i kolaborantów junty Jaruzelskiego jest po prostu śmieszna.

 

Angela-Merkel-Carrying-Vladimir-Putin