Między wami zamachowcami

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Z okazji siódmej już bezkarnej rocznicy zamachu stanu składam gratulacje w otumanianiu mas społecznych wszystkim terrorystom u władzy.

Niech ta rocznica będzie dla was symbolem bezkarności oraz szczęścia wybierania na kolejne kadencje decydentów zaprogramowanego ludobójstwa m.in. szczepionkowego Polaków Słowian.

Śmierć 96 osób w Warszawie dała sygnał że nikt nie jest bezkarny za ujawnianie dla kogo prowadzi się obecnie wojny na świecie. Czystka pozwoliła zmienić oblicze władzy na tyle, że już nikt nie jest przeciwko wystąpieniu Polski z Unii Europejskiej oraz NATO. Panuje zgoda menory ponad podziałami nawet pod macewami i tablicami usytuowanymi na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Niech ta rocznica będzie wielkim świętem dla tych co są za mordowaniem Polaków oraz dla tych przeciw, a którzy z urzędu muszą być w opozycji. Wspólnota w otumaniania Polaków sięgnęła zenitu i należy tylko pogratulować takiego stanu rzeczy że do tej pory nikt nie siedzi na ul. Rakowieckiej w więzieniu.

Ten stan rzeczy świadczy, że Unia Europejska jest zieloną oazą namiotowej cywilizacji natomiast mury więzienne są li tylko dla tych, którzy tę kryminalną cywilizację ujawnili, ujawniają lub będą ujawniać.

Po stokroć brawo za wybitne zasługi szybkiego wyjaśnienia zamachu stanu z dnia 10 kwietnia 2010 ponieważ do wybuchu kolejnej już III żydowskiej wojny światowej jest gwarancja że nie uporacie się z trudem dezinformacyjnym natomiast po wojnie nikt już nie będzie pamiętał o tym wielkim wydarzeniu politycznym w Polsce.

Duchowa oprawa złodziei Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie pozostanie na zawsze w sercach judeo-satanistów i przywoływaczy szatana z Jasnej Góry jak na ukochaną dziatwę swego bożka yahwe przystało.

Jestem szczęśliwy że dożyłem tej wielkiej siódmej rocznicy dzięki m.in. piciu wody utlenionej oraz innych składników prawdziwej medycyny i mogę złożyć życzenia płynące z mego serca jak najszybszego opuszczenia Naszej Ukochanej Ojczyzny Polski wszystkim ludobójcom !

Rafał Gawroński

Były więzień Unii Europejskiej w Polsce za treści zawarte w Petycji nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego.