SKW z Hellwood

studio moon

Służba Kontrwywiadu Wojskowego zajęła się realizacją filmów fantastyczno-otumaniających. Nowa agencja filmowa poszła w ślady twórców lądowań księżycowych w USA. Wielowątkowe eskapady lunarne dobrze sprzedały się gawiedzi tak samo jak ataki na WTC.

Jedyny problem w tym, że robienie ściemy filmowej rzekomo dokumentalnej bez kardynalnego dowodu w postaci szczątków samolotu jest po prostu śmieszna i świadczy tylko o politycznej wyobraźni reżimu judeo-satanistycznego pchającego Nas Polaków Słowian do wojny bratobójczej z Rosją.

Wersja oficjalna jest taka, że tajemniczą postacią w wieży kontrolnej w Smoleńsku był sam Putin, który osobiście nadzorował zaplanowaną katastrofę. Jak wiemy z historii niejaki Stalin osobiście i wielokrotnie mordował ludzi więc można założyć że dawny człowiek NKWD znajdował się w Smoleńsku.

Jednak będąc poważny w tym całym politycznym burdelu dla obrzezanych byłbym wdzięczny gdyby Służba Kontrwywiadu Wojskowego pozyskała materiał dowodowy chociażby na obecność Putina w wieży kontrolnej, ponieważ w obecnym stanie rzeczy wywiadu albo kontrwywiadu w Polsce można co najwyżej zamknąć kogoś do więzienia za treści napisane np. w Petycji nr. 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego lub wsadzić na dożywocie do psychiatryka np. dr Zbigniewa Kękusia.

A swoją drogą czy SKW ustaliła już łącznika Pawła Grasia ? Zatem panowie do roboty kontrwywiadowczej, a nie filmowej w Hellwood !

Załączam ciekawy komentarz internauty.

Kilka pytań odnośnie cudownie odnalezionego filmu z odlotu delegacji z Okęcia do Smoleńska w dniu 10.04.2010r.
1.Kamery na lotnisku Okęcie w tym dniu nie działały – taką informację podano po katastrofie.
2.Lech Kaczyński spóźnił się 30 minut.Dlaczego na filmie widzimy delegację i za chwilę parę prezydencką?
3.Na filmie brakuje osób odprowadzających i fotoreporterów.
4.Kim jest ten Columbo w jasnym płaszczu. Czyżby to był reżyser tego filmu?
5.Kaczyński coś za bardzo wyrośnięty na tym filmie.
Na koniec komentarz:
„Dlaczego generał Błasik składa meldunek? bo tak nakazuje regulamin wojskowy! Przykład z mojej służby. Pełniąc obowiązki podoficera nie składam meldunku generałowi w czasie gdy stoi obok mnie starszy stopniem dowódca kompanii , jedynym moim zachowaniem jest okrzyk UWAGA po czym dowódca kompanii wydaje rozkaz BACZNOŚĆ i składa meldunek o tym co się dzieje na kompanii. To samo było przed samolotem, pilot nie mógł meldować prezydentowi obecności wyższego stopniem”.

logo_sticky

Symbolika logo SKW jest oczywiście magdalenkowa czyli  jestem za, a nawet przeciw, ponieważ symbol Armii Krajowej połączony z dwoma szatańskimi pentagramami jest dziełem zboczków cywilizacyjnych i otumaniaczy młodego pokolenia Polaków.

W tym stanie rzeczy można śmiało napisać, panie prezesie meldujemy zadanie wykonane.

Przypomnę że wielu byłych pracowników służb jest bezpośrednio zainteresowanych wersją katastrofy lotniczej w Smoleńsku, a motywacji jest wiele. Dlatego rzekome odnalezienie nagrań z Okęcia przez SKW mnie nie dziwi, wszak szef tej służby był wysokim funkcjonariuszem Biura Bezpieczeństwa Narodowego za czasów Lecha Kaczyńskiego. Jednak najwięcej skorzystał na tym mordzie niejaki Andrzej Duda, który z podsekretarza stanu u Kaczyńskiego został delegowany na Prezydenta.