Grzegorz Skwarek rozmawia o wodzie

Woda jest podstawą życia i najważniejszą substancją. Rola wody w organizmie to między innymi regulacja ciśnienia tętniczego, utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała, oczyszczanie organizmu z toksyn oraz równowaga.

Jednak dzisiaj za polewanie wodą grozi więzienie !!! Ot taka cywilizacja dewiantów gdzie tradycja jest karana więzieniem, a podobno miało być: jako w niebie, tak i na ziemi.

Komenda Stołeczna, przypomina że polewanie wodą przechodniów, wlewanie wody do mieszkań, klatek schodowych, samochodów i środków komunikacji miejskiej może być traktowane jak wykroczenie. W takich przypadkach grozi mandat do 500 zł. Z kolei oblanie drugiej osoby wodą można traktować jako naruszenie nietykalności osobistej – za to również grozi mandat, a nawet kara do roku pozbawienia wolności.

Policjanci tłumaczą prawo dewiantów, że osoby, które chcą kultywować tradycję śmigusa dyngusa lub jak kto woli lanego poniedziałku, powinny robić to w gronie osób najbliższych lub znajomych, do tego w miejscach bezpiecznych.

Z przykrością stwierdzam że to jest ta sama retoryka jak np. symbole religijne powinny znajdować się w kościołach, cmentarzach lub w Pałacu Uzurpatora menora. I tym samym demokracja talmudyczna wymogła szacunek publiczno prawny li tylko dla menory, co stanowi typowy  apartheid.

Zatem kultywowanie tradycji w Polsce i propagowanie zdrowego trybu życia jest karane więzieniem. A może dewianci cywilizacyjni wiedzą że sprzedają gawiedzi substancje chemiczne pod nazwą komercyjną jak woda czy mleko za ciężkie pieniądze i wiedzą że polewanie osób substancjami chemicznymi to nienormalność.

Grzegorz Skwarek